خرید آنلاین فرش

خرید آنلاین فرش

خرید آنلاین فرش از دیجی فرش دارای نکاتی است که قبل از خرید نسبت به آن، باید اطلاعات کافی داشته باشید. زیرا  خرید فرش ماشینی علاوه بر مشخصات ظاهری که دارد، از نکات ریز فنی  بسیار زیادی هم برخوردار است و اطلاع داشتن کامل از آن موجب می شود تا شما خرید مناسبی از سایت دیجی فرش داشته باشید.

در اینجا ما به یکسری نکات اصلی که باید قبل از خرید آنلاین فرش به آن توجه کنید اشاره می کنیم.

  • دقت در ابعاد فرش انتخابی: قبل از اینکه فرش مورد نظر خود را به صورت آنلاین ثبت کنید، باید اندازه دقیق فضای مورد نظر خود را داشته باشید. تا با سهولت و آسانی بیشتر، دکوراسیون آن فضا را به صورت فرضی یا واقعی روی یک برگه کاغذ پیاده سازی کنید و به طور دقیق محلی که قرار است در آن فرش پهن شود،  فرش چه ابعادی باید داشته باشد؟

 

  • نوع فرش و فضای قرار گیری فرش: خیلی وقت ها پیش می آید که شما مشتریان عزیز از ما سوال می کنید که آیا این فرش را که انتخاب کرده ام به عنوان مثال برای اتاق خواب یا اتاق پذیرایی و حتی آشپزخانه من مناسب هست یا خیر؟

 

در جواب باید بگویم فروشگاه آنلاین دیجی فرش این افتخار را دارد تا به تمامی این سوالات شما پاسخ دهد تا بتوانید یک خرید لذت بخش را در فروشگاه ما تجربه کنید. به همین منظور همکاران ما این کار را برای شما بسیار ساده کرده اند تا به راحتی بتوانید به فرش مورد نظر خود با یک جستجوی ساده و دسترسی از طریق منوهای سایت به فرش مورد نظر خود بر اساس نوع شانه فرش گرفته تا نخ به کار گرفته در آن بتوانید تقسیم بندی، انتخاب و خریداری کنید.

 

  • انتخاب فرش بر اساس رنگ زمینه فرش : کارشناسان دکوراتیو و دکوراسیون با هم هم نظر و هم عقیده هستند که ما قبل از چیدمان دکوراسیون منزلمان اولین اولویت انتخاب خود را بر اساس رنگ زمینه فرش انتخابی قرار بدهیم تا با طرح دیوارپوش ها و کفپوش های منزل شما بتواند یک هماهنگی و یک هارمونی ایجاد کند تا زیبایی آن دکوراسیون فضا را دو چندان کند.

 

اگر فرزند خردسال دارید و مدام بازیگوشی می کند و ممکن است فرش اتاق را کثیف کند، انتخاب فرش با زمینه روشن انتخاب مناسبی نخواهد بود با توجه به اینکه فرش زمینه روشن، همه پسند می باشد و نیاز به مراقبت های بیشتری دارد، پیشنهاد ما انتخاب فرش با زمینه تیره است تا شما از دردسر های نگهداری فرش لایت یا روشن آسوده باشید.

 

انتخاب فرش بر اساس تولید کننده فرش

امروزه در کاشان بالغ بر بیش از شصد کارخانه و کارگاه تولیدی بزرگ و کوچک همراه با هزاران نیروی انسانی مانند یک چرخ دنده صنعتی به یکدیگر متصل شده اند تا بتوانند با رقابتی سالم با رقبای خود، به بهترین شکل فرش ماشینی را بر اساس نیاز جامعه طراحی و تولید کنند.

این تنوع زیاد در تولید باعث شده مشتریان هم در انتخاب فرش ماشینی خود دچار سختی انتخاب شوند و نتوانند به راحتی فرش مورد نظر خود را انتخاب کنند. و این نکته را هم باید در نظر داشت که تمام فرش های طرحی و تولید شده بر اساس نیاز جامعه هدف بوده است. و نباید این تنوع را مشکل برنداز کرد بلکه باید این زیبایی هنر دانست که طراحان خوش ذوق ایرانی توانسته اند با وجود این همه طرح باز هم طرح جدید را طراحی و به تولید برسانند.