فیلتر براساس قیمت
براساس برند سازنده
برند
شانه فرش
ابعاد فرش
رنگ زمینه
طرح فرش
جنس نخ فرش
شکل فرش
تراکم عرضی فرش
شهر تولید کننده
تعداد رنگ

نمایش ۱ - ۱۰ کالا از ۱۰

فرش زمینه مشکی

با توجه به تنوع زیادی که در زمینه‌های فرش ماشینی وجود دارد در حال حاضر فرش زمینه مشکی استقبال زیادی دارد البته غیر از فرش زمینه مشکی فرش هایی با رنگ های مشابه مثل فرش خاکستری فرش زمینه فیلی هم فروش زیادی دارد فرش های زمینه مشکی معمولاً به صورت طرح افشان بافته می‌شوند و یا فرش هایی هستند که زمینه خلوت دارند.

حاشیه این فرش ها به صورت رنگ بندی شده است در فرش های زمینه طوسیمشکی ممکن است حاشیه فرش به صورت کرم سرمه ای یا رنگهای دیگر باشد ولی بسیار هم دیده می شود و با توجه به سلایق مشتریان و تغییراتی که در طرح‌های آن داده می‌شود

فرش زمینه مشکی چند شانه هستند ؟

اکثرا در فرش های 1200 شانه، طرح های زمینه مشکی بیشتر تولید می شود، البته در فرش های 1000 شانه و 700 شانه هم، فرش زمینه مشکی تولید می شود ؟

فرش ماشینی زمینه مشکی را از کجا می توانم تهیه کنم ؟

برای تهیه فرش زمینه مشکی در شانه ها و تراکم های متفاوت می توانید به سایت  دیجی فرش مراجعه فرمایید.

جنس نخ فرش رنگ مشکی از چه الیافی می باشد ؟

در فرش مشکی و یا فرش زمینه مشکی، معمولا از نخ آکرلیک هیدست شده استفاده می شود که بهترین نوع الیاف موجود در بازار ایران همین نخ آکرلیک هیدست شده می باشد.

آیا فرش ماشینی زمینه مشکی گل برجسته هم تولید می شود ؟

بله، در تولید فرش زمینه مشکی گل برجسته از دو نوع نخ به صورت همزمان استفاده می شود، هم نخ آکرلیک هیدست شده و  همنخ آکرلیک هایبالک، که این موضوع باعث برجستگی در خواب فرش می شود.

چرا فرش زمینه مشکی مورد استقبال قرار گرفته است ؟

جذابیت خاصی که فرش ماشینی زمینه طوسی داردآاین است که تقریبا هیچ وقت از مد نمی افتد، چون با انواع دکور خانه می تواند هماهنگ شود، حتی زمان هایی که فرش دستباف هم مورد استفاده قرار می گرفت، فرش زمینه مشکی خیلی زیاد پر طرفدار بود.

مقایسه ( 0 مورد )