بررسی مزایای فرش ۷۰۰ شانه نسبت به ۱۲۰۰ شانه و دلایل خرید فرش های ۷۰۰ شانه

مزایای فرش 700 شانه نسبت به 1200 شانه

بررسی مزایای فرش ۷۰۰ شانه نسبت به ۱۲۰۰ شانه و دلایل خرید فرش های ۷۰۰ شانه

امروزه استفاده از فرش های ماشینی به شدت رواج یافته است و تمامی افراد به دنبال فرش های ماشینی با کیفیت و مرغوب می باشند تا بتوانند طی سالیان متوالی آن ها را مورد استفاده شان قرار دهند. فرش های ماشینی در دو تراکم عرضی ۷۰۰ و ۱۲۰۰ در سطح بازار موجود است که افراد می توانند به خریداری آن ها بپردازند. برای این که بتوانید خرید مناسبی را تجربه نمایید، می بایست از مزایای فرش ۷۰۰ شانه نسبت به ۱۲۰۰ شانه آگاه باشید که به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

مزیت های فرش های هفتصد شانه

  • دوام بالا

اولین ویژگی و مزیتی که می بایست به آن اشاره نماییم، دوام بالایی فرش های ۷۰۰ شانه می باشد. فرش های ۷۰۰ شانه ضخامت بیش تری نسبت به فرش ۱۲۰۰ شانه دارند و همین موضوع سبب می گردد تا دوام آن ها افزایش یابد. به عبارت دیگر، ضخامت فرش های ماشینی، تاثیر مستقیمی بر روی دوام و کیفیت آن خواهد داشت.

  • قیمت مقرون به صرفه

از دیگر مزایای فرش ۷۰۰ شانه نسبت به ۱۲۰۰ شانه، می توان به قیمت مقرون به صرفه آن ها اشاره نمود. برای بافت فرش های ۷۰۰ شانه اغلب از نخ های با ضخامت بیش تر استفاده می شود و این موضوع می تواند باعث کاهش قیمت نهایی این فرش ها گردد. به عبارت دیگر، هر مقدار از نخ های نازک تر و ابریشمی بیش تر استفاده شود، قطعا هزینه نهایی فرش افزایش خواهد یافت و افراد می بایست برای خرید آن ها هزینه بیش تری را متحمل شوند.

  • افزایش زیبایی

یکی از مهم ترین مزیت های فرش ۷۰۰ شانه نسبت به ۱۲۰۰ شانه، افزایش زیبایی آن ها می باشد. در این فرش ها اغلب از ۸ الی ۱۰ رنگ استفاده می شود. می توان با استفاده از آن ها نقوش زیبایی را به ارمغان آورد. لذا توصیه می شود تا به هنگام خرید تان به این موضوع توجه داشته باشید تا بتوانید خرید مناسبی را تجربه نمایید.

سخن پایانی

همانطور که تاکنون متوجه شده اید، مزیت های فرش ۷۰۰ شانه نسبت به ۱۲۰۰ شانه بی شمار تلقی می شود. نمی توان تمامی آن ها را بیان کرد. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق بتوانید سوالات و ابهامات ذهن تان را برطرف کنید. آنگاه در صورت لزوم به خریداری یک فرش ۷۰۰ شانه مناسب بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تخفیفات ویژه
0 سبد خرید
صفحه اصلی
×