بررسی مزایای فرش 700 شانه نسبت به 1200 شانه و دلایل خرید فرش های 700 شانه

مزایای فرش 700 شانه نسبت به 1200 شانه
 • بررسی مزایای فرش 700 شانه نسبت به 1200 شانه و دلایل خرید فرش های 700 شانه

  امروزه استفاده از فرش های ماشینی به شدت رواج یافته است و تمامی افراد به دنبال فرش های ماشینی با کیفیت و مرغوب می باشند تا بتوانند طی سالیان متوالی آن ها را مورد استفاده شان قرار دهند. فرش های ماشینی در دو تراکم عرضی 700 و 1200 در سطح بازار موجود است که افراد می توانند به خریداری آن ها بپردازند. برای این که بتوانید خرید مناسبی را تجربه نمایید، می بایست از مزایای فرش 700 شانه نسبت به 1200 شانه آگاه باشید که به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

  مزیت های فرش های هفتصد شانه

  • دوام بالا

  اولین ویژگی و مزیتی که می بایست به آن اشاره نماییم، دوام بالایی فرش های 700 شانه می باشد. فرش های 700 شانه ضخامت بیش تری نسبت به فرش 1200 شانه دارند و همین موضوع سبب می گردد تا دوام آن ها افزایش یابد. به عبارت دیگر، ضخامت فرش های ماشینی، تاثیر مستقیمی بر روی دوام و کیفیت آن خواهد داشت.

  • قیمت مقرون به صرفه

  از دیگر مزایای فرش 700 شانه نسبت به 1200 شانه، می توان به قیمت مقرون به صرفه آن ها اشاره نمود. برای بافت فرش های 700 شانه اغلب از نخ های با ضخامت بیش تر استفاده می شود و این موضوع می تواند باعث کاهش قیمت نهایی این فرش ها گردد. به عبارت دیگر، هر مقدار از نخ های نازک تر و ابریشمی بیش تر استفاده شود، قطعا هزینه نهایی فرش افزایش خواهد یافت و افراد می بایست برای خرید آن ها هزینه بیش تری را متحمل شوند.

  • افزایش زیبایی

  یکی از مهم ترین مزیت های فرش 700 شانه نسبت به 1200 شانه، افزایش زیبایی آن ها می باشد. در این فرش ها اغلب از 8 الی 10 رنگ استفاده می شود. می توان با استفاده از آن ها نقوش زیبایی را به ارمغان آورد. لذا توصیه می شود تا به هنگام خرید تان به این موضوع توجه داشته باشید تا بتوانید خرید مناسبی را تجربه نمایید.

  سخن پایانی

  همانطور که تاکنون متوجه شده اید، مزیت های فرش 700 شانه نسبت به 1200 شانه بی شمار تلقی می شود. نمی توان تمامی آن ها را بیان کرد. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق بتوانید سوالات و ابهامات ذهن تان را برطرف کنید. آنگاه در صورت لزوم به خریداری یک فرش 700 شانه مناسب بپردازید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تخفیفات ویژه
  0 سبد خرید
  صفحه اصلی
  ×