فرش 1200 شانه

 • فیلتر های فعال

 • نوع فرش

 • رنگ فرش

 • شانه فرش

 • جنس فرش

 • شرکت تولید کننده

 • ضخامت فرش

 • تراکم طولی فرش

 • تعداد رنگ

 • فیلتر قیمت


  حداقل:

  حداکثر:

 • 195 کالا

  نمایش 1–20 از 195 نتیجه

  فرش زمینه مشکی
  فرش یکی از محصولاتی است که آن را ممکن است در فروشگاه های مختلف در انواع طرح و رنگ دیده باشید. فرش ماشینی از تنوع گسترده ای برخوردار است و به همین دلیل شاید نتوان همه رنگ هایی که در آن فرش بافته می شود را بیان کرد. ما در این مقاله می خواهیم به بررسی فرش مشکی بپردازیم و اینکه چه تاثیری در دکوراسیون ما دارند و همچنین در کدام نوع از فرش ها وجود دارند.
  فرش های مشکی در انواع تک رنگ، دو رنگ، شطرنجی، ساده و طرحدار موجود هستند و این بستگی به سلیقه شما دارد که میخواهید کدامیک از آنها را داشته باشید. فرش کرم مشکی یکی از فرش های مدرن و پرطرفدار می باشد که به صورت شطرنجی و طرح دار در فروشگاه ها دیده می شود. فرش مشکی سفید هم از دیگر مدل های زیبا در انواع رنگ بندی مشکل می باشد که مخاطب های زیادی دارد و میتواند جلوه خوبی به دکوراسیون خانه شما بدهد.
  در ادامه می خواهیم راجع به انواع فرش های مشکی برای شما اطلاعاتی را قرار بدهیم که امیدوارم برای شما مفید باشد.
  فرش مشکی ساده
  یکی از ساده ترین طرح هایی که در مدل های فرش مشکی دیده می شود، فرش ساده می باشد. در فرش های ساده عموما یک رنگ استفاده می شود و می توان گفت انواع فرش های شگی در این دسته قرار میگیرند. فرش های مشکی می توانند در دکوراسیون رنگ روشن مورد استفاده قرار بگیرند و با کنار هم قرار گرفتن رنگ مشکی و روشن می تواند یک هارمونی زیبا را برای دکوراسیون شما رقم بزند.
  فرش شگی مشکی دارای پرزهای بلند و نرم است و می تواند در اتاق خواب، آشپزخانه و اتاق نشیمن مورد استفاده قرار بگیرد.
  فرش مدرن مشکی
  غیر از فرش های شگی که عموما ساده و تک رنگ هستند، انواع دیگری از فرش های مشکی هم دیده می شوند که طرح دار هستند و معمولا در آنها از دو رنگ استفاده می شود. مهم ترین مدل های فرش مدرن مشکی عبارتند از : فرش کهکشان مشکی سفید،فرش پتینه مشکی طوسی، فرش وینتیج با دو رنگ مشکی وطوسی، فرش شطرنجی دو رنگ، راه راه و غیره که در بازار به صورت گرد و مستطیل موجود هستند.
  فرش زمینه مشکی طلایی
  یکی از رنگ بندی های معروف و بسیار زیبا در رنگ بندی های تیره انواع فرش مدرن، فرش مشکی طلایی کاشان می باشد. استفاده از این دو رنگ در کنار هم سبب شده است که فرش جلوه بی نظیری به خود بگیرد و نظر هر بیننده ای را به خود جلب نماید. اگر به دنبال یک فرش خاص و با ابهت میگردید تا دکوراسیون شما را خاص و منحصر به فرد جلوه دهد، انواع فرش طلایی مشکی را به شما پیشنهاد میکنیم.
  فرش مشکی جدید
  به غیر از فرش های مدرن که دارای انواع طرح با رنگ مشکی هستند، فرش های جدید پتینه هم با این رنگ بندی تولید می شوند. یکی از رنگ های پر مخاطب در انواع فرش پتینه رنگ مشکی است که در کنار رنگ هایی همچون طوسی، سفید، طلایی و خاکستری مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که فرش های پتینه فرش هایی هستند که به آنها کهنه نما و یا عتیقه نما گفته می شود و ظاهری شبیه به فرش های عتیقه دارند.

  فرش زمینه مشکی برای چه دکوراسیونی لازم است؟

  اگر رنگ مشکی با رنگ های دیگر مثل طوسی، سفید و نقره ای ترکیب شود، منزل شما را بسیار زیباتر خواهد کرد. در سایت digifarsh میتوانید انواع فرش های زمینه سرمه ای، ذغالی و مشکی را انتخاب و خریداری کنید.

  فرش زمینه ذغالی یا مشکی چه مزایایی دارد؟

  این نوع فرش ها به دلیل رنگ تیره ای که دارند بسیار دیرتر کثیف میشوند. از طرفی فرش ماشینی با زمینه مشکی یا ذغالی از جمله فرش های هست که همیشه به عنوان رنگی شیک و جدید محسوب میشود و به اصطلاح از مد نمی افتد. اگر برای خرید فرش ماشینی مشکی سوالی دارید شماره 09909809100 شما را یاری خواهد کرد.

  ×