فرش 1200 شانه

 • فیلتر های فعال

 • نوع فرش

 • رنگ فرش

 • شانه فرش

 • جنس فرش

 • شرکت تولید کننده

 • ضخامت فرش

 • تراکم طولی فرش

 • تعداد رنگ

 • فیلتر قیمت


  حداقل:

  حداکثر:

 • 568 کالا

  نمایش 1–20 از 568 نتیجه

  فرش زمینه روشن
  فرش زمینه روشن به علت برخورداری از رنگ جذاب و چشم نواز گزینه مناسبی برای تزئین دکوراسیون محیط داخلی به شمار می رود. در این زمینه باید خاطر نشان نمود که رنگ های روشن علاوه بر القای حس آرامش، زیبایی و جذابیت بی بدیلی را با خود به ارمغان می آورند. شایان ذکر است که برای به تصویر کشیدن شکیل و متمایز بودن چیدمان داخلی، استفاده از فرش زمینه روشن بسیار تاثیرگذار و مؤثر می باشد.
  به طور کلی، استفاده از رنگ های روشن مانند طوسی و کرم به عنوان یکی از عناصر زیبایی، توازن و تقارن را در محیط به خوبی ایجاد می سازد. فرش زمینه روشن نیز از این قاعده مستثنا نبوده و برای استفاده در سالن های پذیرایی و اتاق ها کاربرد دارد. ناگفته نماند که به کار بردن فرش زمینه روشن، فضا را نورانی تر و بزرگتر و روشن تر جلوه می دهد.

  فرش زمینه روشن
  فرش زمینه روشن خلوت
  بدون تردید، رنگ و طرح فرش بر روی زیبایی و نمای ظاهری دکوراسیون تاثیر مطلوب و بسزایی از خود برجای می گذارد. فرش زمینه روشن خلوت یکی از راهکارهای مؤثر برای بخشیدن حال و هوای تازه به محیط مورد استفاده می باشد.
  در حال حاضر و به دلیل تغییر سبک زندگی، فضا و مساحت بسیاری از خانه ها نسبت به گذشته بسیار کوچک تر شده است. از المان های تاثیرگذار برای بزرگتر نشان دادن فضای خانه، استفاده از فرش زمینه روشن می باشد. فرش های ماشینی دارای طرح خلوت به منظور پاسخگویی نیاز خریداران در رنگ ها و مدل های متنوعی تولید می شوند. لازم به ذکر است که زیبایی، دوام و مرغوبیت با ساختار فرش زمینه روشن پیوند خورده است.
  فرش جدید زمینه روشن
  بدون اغراق، فرش جدید زمینه روشن از فاکتورهای اثر بخش و مفید برای استفاده در انواع دکوراسیون ها محسوب می گردد. علاوه بر این، فرش ماشینی زمینه روشن از منظر روانشناسی شادابی و نشاط را در محیط مورد استفاده پراکنده می سازد. همچنین فرش های زمینه روشن و دارای طیف رنگی کرم و طوسی انرژی مثبت را در بخش های مختلف منازل متجلی می سازند.
  گفتنی است که فرش زمینه روشن برای ایجاد محیطی صمیمانه و دوستانه در فضای خانه بسیار تاثیرگذار و مؤثر است. طیف رنگی نقره ای، فیلی، زرد و بژ از دیگر رنگ های روشن و گرم بوده که متناسب با سلیقه و نیاز خریداران مورد استفاده واقع می گردد.

  فرش زمینه روشن
  مشخصات فرش سفید طوسی
  فرش سفید طوسی به علت برخورداری از رنگ و طرح متفاوت برای ایجاد دکوراسیونی منحصر به فرد و خاص همواره مورد توجه خریداران قرار دارد. فرش ماشینی سفید طوسی ضمن ترکیب شدن با سایر رنگ ها و اجزا و لوازم دکوراسیون، زیبایی و جذابیت را به معنای واقعی کلمه تداعی می کند.
  فرش ماشینی سفید طوسی به عنوان نمونه ای از فرش زمینه روشن، علاوه بر محیط های مسکونی در فضاهای اداری نیز مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نوع فرش ماشینی با برخورداری از رنگ خنثی، یونیک و مدرن بودن چیدمان را به خوبی به تصویر می کشد. زیبایی، ظرافت، دوام و مرغوبیت از مشخصات مهم فرش ماشینی سفید طوسی تلقی می گردد.
  فرش رنگ روشن
  خرید فرش ماشینی به ویژه فرش رنگ روشن همواره در سبد خرید خریداران و مشتریان فرش های ماشینی قرار دارد. طیف رنگی روشن این مدل فرش قابلیت استفاده در اتاق خواب، سالن پذیرایی و سایر بخش های خانه را به راحتی امکان پذیر می سازد. به طور کلی، تاثیرگذاری رنگ ها را بر روی احساسات و خلق و خوی اعضای خانه نمیتوان نادیده انگاشت.
  فرش زمینه روشن علاوه بر القای حس شادابی و نشاط، فضای خانه را از بی روح و یکنواخت بودن رها می سازد. ترکیب کردن فرش ماشینی زمینه روشن با دیگر رنگ ها، انسجام و توازن قابل توجهی را در فضا بنیان می نهد.

  فرش زمینه روشن
  فرش کرم رنگ جدید
  فرش کرم رنگ جدید از جمله فرش های مورد و پسند و پرفروش در میان فرش های ماشینی زمینه روشن به حساب می آید. فرش زمینه کرم همواره از دیرباز مورد توجه مردم کشور ما قرار داشته است. بر همین اساس، زمینه کرم برای فرش های ماشینی از رنگ ها اصلی به شمار می آید.
  فرش زمینه روشن به عنوان یکی از فرش های ماشینی زیبا و در عین حال مخاطب پسند، در بسیاری از فضاها و خانه ها مورد استفاده واقع می شود. استفاده از مواد اولیه باکیفیت، طرح و رنگ متفاوت، ظرافت و زیبایی چشم نواز، در کنار نرمی و لطافت، برخی از شاخصه های مهم فرش زمینه روشن قلمداد می گردد.

  ×