فرش 1200 شانه

3 کالا

در حال نمایش 3 نتیجه

فرش طرح حوض نقره

فرش طرح حوض نقره : فرش مدل حوض نقره یکی از طرح های لوکس و بسیار زیبای ماشینی است که به صورت ریز بافت در کارخانه های فرش ماشینی به تولید می رسد. این مدل از نقشه های فرش به این علت که محبوب هستند مورد توجه تمامی تولید کنندگان قرار می گیرند و به همین خاطر شما می توانید این محصول را در سبد تولید اکثر کارخانه های فرش در کاشان، آران و بیدگل، مشهد و غیره مشاهده نمایید.

بررسی مشخصات ظاهری فرش حوض نقره

فرش ماشینی نقشه حوض نقره یک طرح از سبک ترکیبی است و با توجه به این موضوع که ترنج هم دارد باید بگوییم که این فرش ترکیبی از دو سبک طراحی ترنج و خشتی است. اگر فرش های خشتی را دیده باشید، متوجه می شوید که در نقشه آنها مربع هایی دیده می شود که در هر خانه یک طرح خاص و مختلف دیده می شود. در این طرح هم ترنج وجود دارد و هم خشت که می توان به آن طرح تلفیقی هم گفت.

در طراحی این فرش به جای استفاده از طرح های اسلیمی از طرح های نقاشی شده گل ( نزدیک به واقعی ) استفاده شده است و همچنین در متن اصلی این طرح خبری از گل ها و گیاهان به هم پیوسته نیست. ترنج به صورت یک لوزی است که در آن می توان خشت هایی با نقش و نگار گل و گلدان را دید. برای طراحی ترنج هم از ترکیب طرح های بته جقه و گلدان استفاده شده است. لازم به ذکر است که انواع پالت رنگی فرش طرح حوض نقره موجود است.

بررسی فنی فرش مدل حوض نقره

فرش ماشینی حوض نقره در بهترین حالت به صورت 1200 شانه و تراکم 3600 بافته می شود. این فرش را می توانید با کیفیت اکریلیک و ظرافت بالا تهیه کنید که با بهترین دستگاه های روز دنیا با تکنولوژی اروپا بافته شده اند.

×