فرش 1200 شانه

 • فیلتر های فعال

 • نوع فرش

 • رنگ فرش

 • شانه فرش

 • جنس فرش

 • شرکت تولید کننده

 • ضخامت فرش

 • تراکم طولی فرش

 • تعداد رنگ

 • فیلتر قیمت


  حداقل:

  حداکثر:

 • 244 کالا

  نمایش 1–20 از 244 نتیجه

  فرش زمینه سرمه ای:
  فرش زمینه سرمه ای از جمله فرش های محبوب و مورد استفاده در بسیاری از دکوراسیون ها به شمار می آید. در حال حاضر، برخورداری از یک دکوراسیون یونیک و متمایز مورد دلخواه و توجه بسیاری از افراد قرار دارد. فرش ماشینی یکی از مؤلفه های مهم و حائز اهمیت در این زمینه محسوب می شود. فرش زمینه سرمه ای در زمره رنگ های مناسب برای مدرن جلوه دادن فضای دکوراسیون داخلی به حساب می آید.
  به طور کلی، فرش و مبلمان از پارامترهای تاثیرگذار و مؤثر در افزایش زیبایی و جذابیت یک محیط تلقی می شوند. انتخاب فرش زمینه سرمه ای، به علت چشم نوازی و جذابیت بصری، زیبایی فضا را دو چندان می سازد. همچنین فرش ماشینی زمینه سرمه ای، از جمله فرش های دارای زمینه تیره محسوب می شود. به همین جهت، استفاده از رنگ های تیره در دکوراسیون، فضایی دلنشین و صمیمی را به وجود می آورد.

  فرش زمینه سرمه ای
  فرش ماشینی زمینه سرمه ای
  بدون اغراق، زیبایی، لطافت و ظرافت، با فرش زمینه سرمه ای پیوند خورده است. علاوه بر این، در بافت فرش های ماشینی زمینه سرمه ای از باکیفیت ترین و مرغوب ترین مواد اولیه و متریال استفاده شده است. همچنین این مدل فرش در متراژهای مختلف مانند 12، 9 و 6 متری به مرحله تولید وارد می شود. در این زمینه باید خاطر نشان نمود که جنس نخ در افزایش کیفیت و دوام فرش ماشینی از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
  در ساختار فرش زمینه سرمه ای از برترین الیاف مانند نخ هایبالک و آکریلیک هیت ست استفاده شده است. این امر علاوه بر افزایش جذابیت و زیبایی بصری، طرح و نقش فرش را به خوبی در محیط دکوراسیون جلوه می دهد. از سوی دیگر، ترکیب رنگ فرش با سایر لوازم دکوراسیون، فضایی چشم نواز و خیره کننده را پدید می آورد. کیفیت بالا، مقاومت زیاد، ضد حساسیت و لطافت و نرمی مناسب، از شاخصه های برجسته فرش زمینه سرمه ای محسوب می شود.

  فرش زمینه سرمه ای
  فرش زمینه مشکی
  از دیگر فرش های دارای زمینه تیره میتوان به فرش زمینه مشکی اشاره نمود. از آنجایی که یکی از مؤلفه های مؤثر و تاثیرگذار برای افزایش زیبایی و جذابیت محیط دکوراسیون فرش می باشد، خرید فرش ماشینی زمینه مشکی یکی از راهکارهای مناسب و کاربردی در این زمینه به شمار می آید. فرش ماشینی زمینه مشکی همانند فرش زمینه سرمه ای در تعداد شانه ها و تراکم و اندازه های مختلف تولید و به خریداران ارائه می گردد.
  بر همین اساس، خریداران میتوانند متناسب با نوع نیاز و سبک دکوراسیون خود، نسبت به انتخاب و خرید فرش ماشینی زمینه مشکی اقدام کنند. ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که اغلب فرش های ماشینی در چند رنگ زمینه مانند لاکی، گردویی، آبی، سرمه ای و کرم تولید می گردند. همچنین فرش ماشینی زمینه مشکی به مانند فرش زمینه سرمه ای از جمله فرش های دارای زمینه تیره به شمار می آیند.
  در هنگام استفاده از فرش های دارای زمینه تیره توجه به نور کافی در فضای مورد استفاده بسیار تاثیرگذار و مؤثر است. چراکه در صورت عدم وجود نور کافی، فرش های ماشینی زمینه تیره فضا را تاریک جلوه می دهند.

  فرش زمینه سرمه ای
  فرش سرمه ای فانتزی
  فرش سرمه ای فانتزی از دیگر مدل های جذاب و زیبا بوده که نظر بسیاری از خریداران را به خود معطوف می سازد. تنوع طرح و نقش بالا، در کنار رنگبندی زیبا، انتخاب و خرید فرش فانتزی را با روند افزایشی همراه ساخته است. به طور کلی، استفاده از نخ سرمه ای در ساختار فرش، سبب چشم نواز شدن بیش از پیش فرش ماشینی می شود. فرش زمینه سرمه ای نیز به علت برخورداری از طرح و نقش متمایز، سلیقه ها و نظرهای مختلف را تحت پوشش خود قرار می دهد.
  ناگفته نماند که یکی از بهترین گزینه ها برای مفروش کردن و پوشش اتاق خواب و اتاق کودک، استفاده از فرش فانتزی می باشد. استفاده از فرش ماشینی فانتزی سرمه ای، یک انتخاب ایده آل و هوشمندانه برای چیدمان به شمار می آید. همچنین فرش های فانتزی در زمره فرش های ماشینی جدید و مدرن محسوب می شوند.
  فرش سرمه ای افشان
  فرش سرمه ای افشان از طرح های زیبا و معروف در میان طرح های فرش ماشینی به حساب می آید. زیبایی و جذابیت طرح و نقش فرش ماشینی سرمه ای افشان، قابلیت انطباق و توازن با هر نوع دکوراسیون و چیدمان را به راحتی امکان پذیر می سازد. این مدل فرش ماشینی نیز متناسب با نیاز خریداران در طرح، نقش، شانه و تراکم مختلف طراحی و تولید می گردد.
  فرش زمینه سرمه ای افشان با جدیدترین و به روز ترین ماشین آلات بافندگی بافته می شود. استفاده از الیاف باکیفیت و مرغوب، ثبات رنگ بالا، نخ اکریلیک با کیفیت، لطافت و نرمی مناسب و ضد حساسیت، از نقاط عطف فرش زمینه سرمه ای افشان قلمداد می گردد. شایان ذکر است که برای فضاهای دارای وسعت زیبا و پر نور، انتخاب فرش ماشینی سرمه ای افشان، انتخابی هوشمندانه و راهگشا تلقی می شود. چنانچه فضای مورد استفاده کوچک و از نور کافی برخودار نیست، انتخاب فرش زمینه سرمه ای دارای طرح و نقش خلوت مناسب و مفید می باشد.

  فرش زمینه سرمه ای
  فرش سرمه ای جدید
  تولید فرش سرمه ای جدید به منظور برآورده ساختن انتظارات و نیازهای سلیقه های مختلف صورت می گیرد. خوش نقشه و زیبا بودن در کنار ریز بافت و ظریف بودن این مدل فرش زمینه سرمه ای، بسیاری از خریداران را به سمت و سوی خود سوق می دهد. لازم به ذکر است که فرش ماشینی سرمه ای جدید، از ترکیب رنگ های مشکی و آبی ساخته و پرداخته می شود.
  گفتنی است که فرش زمینه سرمه ای از جمله فرش های ماشینی پرفروش در بازار بوده که همواره متقاضیان زیادی را در بر می گیرد. استفاده از فرش ماشینی سرمه ای جدید، در کنار رنگ های روشن مانند کرم، زیبایی و هارمونی قابل ملاحظه ای را به فضای دکوراسیون داخلی می بخشد. استفاده از فرش زمینه سرمه ای در محیط های خلوت و بزرگ، علاوه بر چشم نواز کردن محیط، فضایی صمیمانه و گرم را بنا می گذارد.
  استفاده از الیاف 100 درصد آکریلیک هیت ست به عنوان جنس نخ، وزن سبک و مناسب، زیبایی خیره کننده، دوام و کیفیت مناسب، استفاده از رنگ واقعی در بافت فرش و طرح های متنوع، برخی از مزیت های خرید فرش زمینه سرمه ای محسوب می شود.

  ×