فرش 1200 شانه

 • فیلتر های فعال

 • نوع فرش

 • رنگ فرش

 • شانه فرش

 • جنس فرش

 • شرکت تولید کننده

 • ضخامت فرش

 • تراکم طولی فرش

 • تعداد رنگ

 • فیلتر قیمت


  حداقل:

  حداکثر:

 • 237 کالا

  نمایش 1–20 از 237 نتیجه

  فرش زمینه خاکستری
  فرش زمینه خاکستری، از آن دست فرش هایی است که همواره جایی برای آن در دکوراسیون داخلی فضا وجود دارد. خاکستری از جمله رنگ های خنثی است. این رنگ در طول زمان از مد نمی افتد و به راحتی با سایر رنگ های دیگر همنشینی خواهد داشت. بنابراین اگر به دنبال فرشی هستید که به راحتی با وسایل منزل هماهنگی داشته باشد، فرش زمینه خاکستری می تواند انتخاب مناسبی باشد. خاصیت رنگ های خنثی این است که رنگ های دیگر را بسیار برجسته نشان می دهند و در عین حال فضا را از تک رنگی خارج می کنند. بنابراین هر رنگ دیگری را می توانید در کنار آن استفاده نمایید.
  این رنگ فضای خانه را آرام نشان خواهد داد. اگر همچنان در خرید فرش زمینه خاکستری تردید دارید، بهتر است قبل از خرید نگاهی دقیق به رنگ غالب محیط داشته باشید. چنانچه می خواهید فضا را کمی هیجان انگیزتر نشان دهید، به سراغ رنگ خاکستری گرم بروید، اگر خواهان فضایی آرام هستید بهتر است به فکر رنگ خاکستری سرد باشید. همچنین بهتر است به نکاتی مانند میزان نورگیری فضا نیز دقت داشته باشید. رنگ های روشن تر، محیط را پر نور و بزرگتر نشان می دهند. چنانچه رنگ تیره تر باشد، محیط کوچکتر و تاریک تر نشان داده خواهد شد.

  فرش زمینه خاکستری

  فرش زمینه طوسی
  فرش زمینه طوسی، فرشی است که رنگ آن بین مشکی و سفید قرار می گیرد. گرچه این رنگ هیجانی نداشته و محیط پیرامون را یکنواخت نشان می دهد، اما می تواند در درخشش رنگ های دیگر بسیار موفق عمل کند. فرش زمینه طوسی دقیقا مانند، رنگ خاکستری به تنهایی در دکوراسیون کاربرد ندارد. بنابراین اگر به فکر خرید فرش زمینه خاکستری و یا طوسی هستید، حتما در کنار آن از مبلمان و دکوری های رنگی استفاده نمایید. البته باید گفت طوسی رنگی سرد و خنثی است. بنابراین مانند دیگر رنگ های این گروه، آرامش را منتقل خواهد کرد. اگر می پرسید که فرق فرش زمینه طوسی با فرش زمینه خاکستری چیست؟ باید بدانید که از نظر روانشناسی، این رنگ ها ویژگی های مشابهی دارند. انتخاب هر کدام از آنها به سلیقه و نوع دکوراسیون داخلی دارد.
  در واقع خاکستری یکی از انواع تناژهای رنگ طوسی است. انتخاب رنگ طوسی و خاکستری به عنوان پس زمینه در طراحی دکوراسیون محیط بسیار رایج است. فرش زمینه طوسی را در می توانید در تناژهای رنگی متفاوتی خریداری نمایید. می توانید از این فرش ها برای پوشش پذیرایی و اتاق خواب استفاده نمایید. از جمله تناژهای رنگ طوسی می توان به این موارد اشاره کرد: طوسی سربی ( آبی) ، طوسی نقره ایی، طوسی طبیعی، طوسی روشن و دودی.

  فرش زمینه طوسی

  فرش زمینه فیلی
  فرش زمینه فیلی نیز از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است. این فرش نیز مانند فرش زمینه خاکستری و طوسی، رنگی خنثی دارد. در واقع باید گفت رنگ فیلی، طیفی از رنگ طوسی است. به طور دقیق تر باید گفت این رنگ خنثی و سرد است. بنابراین می تواند انتقال دهنده آرامش باشد. رنگ های گرم و سرد به عنوان مکمل آن، مورد استفاده قرار می گیرند، به طور کلی اگر به دنبال خرید فرشی با زمینه رنگ های خنثی هستید، انتخاب های متنوعی در پیش رو خواهید داشت. همگی این رنگ ها ( خاکستری، طوسی و فیلی) در یک طیف رنگی تعریف می شوند و یکنواختی و آرامش از خصوصیات آنها است.
  اگر رنگ فیلی را با سفید در فضای داخلی منزل استفاده نمایید، محیطی روشن و بزرگتر خواهید داشت. بنابراین چنانچه محیط پذیرایی منزل کوچک است، بهتر است به سراغ چنین ترکیب های رنگی بروید. اگر می خواهید از فرش زمینه فیلی برای اتاق خواب فرزند خود استفاده نمایید، به راحتی می توانید ترکیبی از رنگ های دخترانه و پسرانه را با این فرش ست نمایید.

  فرش زمینه فیلی

  فرش زمینه الماسی
  یکی از فرش هایی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است، فرش زمینه الماسی است. اگر برای شما هم سوال پیش آمده که رنگ الماسی، چه رنگی است؟ باید گفت این رنگ در طیف رنگ های آبی قرار می گیرد. آبی از جمله رنگ های سرد است و بنابراین آرامش و لطافت را منتقل می کند. فرش زمینه الماسی یک رنگ آبی ملایم و کمرنگ است. البته ممکن است این فرش را به رنگ آبی مات نیز به شما معرفی کنند. در هر حال، اگر به دنبال گزینه ایی متفاوت برای خرید فرش هستید، این رنگ می تواند انتخاب مناسبی باشد. از نظر چیدمان و دکوراسیون با محیط کلاسیک و سنتی سازگاری دارد. این این رنگ را می توانید با قهوه ایی، نارنجی، سبز، قرمز و سفید ست کنید. استفاده از رنگ الماسی و کلیه رنگ هایی که در طیف آبی قرار می گیرند ، در کنار رنگ قهوه ایی می تواند گزینه ایی مناسب برای دکوراسیون پذیرایی باشد.

  فرش طوسی فانتزی
  صنعت فرش و فرشبافی نیز مانند بسیاری از صنایع دیگر دچار تغییر و تحول شده است. شاید اگر در گذشته تصمیم به خرید فرش می گرفتید با گزینه هایی ثابت و محدودی رو به رو بودید. معمولا فرش ها طرحی سنتی داشتند و به شکل مستطیل به فروش می رسیدند. کمی بعدتر ، فرش هایی مربعی شکل و دایره ایی وارد بازار شدند و البته مورد استقبال مصرف کننده نیز قرار گرفتند. همچنین طراحان فرش، از نقش و نگارهایی متنوعی برای طراحی فرش استفاده کردند. اکنون تنوع بسیار زیادی در بازار فرش به چشم می خورد.
  اما منظور از فرش طوسی فانتزی، مفهوم دیگری از فرش را هدف قرار داده است. اگر به دنبال خرید فرشی متفاوت در عین حال شیک و جذاب هستید به سراغ انواع فانتزی آن بروید. از انواع فانتزی فرش می توان به فرش پتینه، وینتیج، کهنه نما، طرح و گل برجسته اشاره کرد. استفاده از آنها به طور قابل ملاحظه ایی محیط را متفاوت و دلنشین نشان خواهد داد.

  فرش زمینه طوسی وینتیج

  منظور از فرش فانتزی طوسی وینتیج، همان فرش های نویی است که ظاهری کهنه و قدیمی دارند. البته منظور کهنه بودن، غیر قابل استفاده بودن آنها نیست. در بافت آنها از الیاف مرغوب استفاده می شود. نوع رنگ آنها نیز از انواع باکیفیت است. از تراکم و شانه خوبی برخوردار هستید. فقط به جای اینکه طرحی مدرن و یکدست داشته باشند، نمایی کهنه و قدیمی را از خود نشان می دهند. اگر به دنبال این هستید که قسمتی از منزل را به صورت سنتی و قدیمی درآورید، خرید فرش طوسی فانتزی، با طرح وینتیج به شما پیشنهاد می شود. در واقع لغت وینتیج به معنای عتیقه است. اینگونه از فرش ها بازتابی از اشیاء قدیمی و باارزش هستند.

  فرش افشان زمینه فیلی
  فرش افشان زمینه فیلی در ابعاد مختلف 12 ، 9 و 6 متری و حتی سایز های سفارشی قابل خریداری است. منظور از افشان، نقش و نگاری است که در بافت فرش استفاده شده است. این فرش به صورت ساده و طرح برجسته طراحی می شود. زمینه فرش به رنگ فیلی است و از رنگ های گرم و سرد در گل های آن استفاده شده است. بنابراین می توانید نمایی جذاب از خود به نمایش می گذارد. استفاده از این فرش در فضای پذیرایی مناسب است. اگر به دنبال خرید فرشی هستید که بتوانید به راحتی وسایل منزل را با آن ست نمایید، فرش افشان زمینه فیلی می تواند انتخاب مناسبی باشد. رنگ های بکار رفته در این فرش تثبیت شده است و با شستشو دچار آسیب نخواهد شد. همچنین در بافت آن از الیاف هیت ست شده، استفاده شده است.

  ×