فرش 1200 شانه

مجموعه بزرگ دیجی فرش در سال 1389کار خود را شروع کرد.

اکثر مدیران با تجربه این سازمان قبل از این، در زمینه تولید و طراحی فرش ماشینی فعالیت داشته اند و در حال حاضر این تجربه با ارزش مدیران باعث شده که محصولاتی که در این سازمان ارائه میشود پس ازنظارت حرفه ای وبازرسی دقیق، با بهترین کیفیت و رنگبندی بدست مشتریان عزیز برسد.

موضوع حائز اهمیت این است که واسطه ای بین تولید کننده و مصرف کننده وجود ندارد،

و مجموعه دیجی فر ش پس از عقد قرارداد با تولید کنندگان محترم، جهت معرفی محصول به مشتری و همچنین ارسال و پیگیری ان اقدام میکند، تا محصول بدون واسطه از طرف تولیدکننده بدست مشتریان عزیز برسد.

در بعضی از قراردادهایی که بین تولیدکنندگان و مجموعه دیجی فرش بسته می شود،

مسئولیت تامین نخ و مواد اولیه فرش به عهده مجموعه دیجی فرش میباشد و تولید کننده موظف است محصول را با کیفیت عالی تولید کند.

اکثر تولید کننده های فرش ماشینی در شهرکهای صنعتی کاشان، و مشهد فعالیت دارند.

با این توضیحات روشن است که مشتریان عزیز با خرید از مجموعه دیجی فرش، هم محصول را بدون واسطه و بصورت مستقیم با قیمت مناسب، از تولید کننده خرید میکنند و هم از کیفیت محصول مطمئن هستند.

و اما با توجه به اینکه سایت دیجی فرش توسط یک شرکت بزرگ حقوقی اداره میشود که بیش از 9 سال سابقه درخشان در فروش انلاین را دارد

و تمام مجوزهای لازم ( از قبیل نماد اعتماد ملی، نماد ساماندهی فضای مجازی ، مجوز کسب و کار اینترنتی و …) را دارا می باشد، مشتریان با اطمینان کامل می توانند خرید اینترنتی خود را انجام دهند.

×