فرش 1200 شانه

 • فیلتر های فعال

 • نوع فرش

 • رنگ فرش

 • شانه فرش

 • جنس فرش

 • شرکت تولید کننده

 • ضخامت فرش

 • تراکم طولی فرش

 • تعداد رنگ

 • فیلتر قیمت


  حداقل:

  حداکثر:

 • 359 کالا

  نمایش 1–20 از 359 نتیجه

  فرش زمینه کرم
  از فرش زمینه کرم چه می دانیم؟
  فرش کرم ساده
  مجموعه رنگ های خنثی در صنعت فرش به دلیل تطبیق پذیری و کیفیت زیبایی شناختی و دکوراتیو، انتخابی محبوب به شمار می روند. در این مجموعه برخی از اصلی ترین دلایل استفاده از یک فرش زمینه کرم در دسترس شما قرار می گیرد. فرش زمینه کرم با هر مجموعه رنگی جلوه خاصی دارد و عموما فرش های با این سبک می توانند با هر دو پالت گرم و سرد مطابقت داشته و تنوع گسترده ای را برای اتاق ها ارائه دهند.

  این نوع فرش برای هر نوع دکوراسیون مناسب است، خواه رنگهای سنتی، مدرن، ساده یا پیچیده و خنثی می توانند با هر سبکی مناسب باشند. از نظر بصری فرش های کرم رنگ می توانند فضایی خنثی برای بیننده ایجاد کنند، به این معنی که اگر قصد دارید مناطق دیگری از اتاق مانند دیوار یا مبلمان شیک، جلوه زیبایی داشته باشند، استفاده از آنها ایده خوبی است. در عین حال به دلیل تطبیق پذیری، در صورت تغییرات رنگ آمیزی یا تعویض مبلمان، فرش زمینه کرم احتمالاً بی تأثیر باقی می ماند. فرش های با رنگ خنثی بدون توجه به سلیقه شما جذابیت گسترده و غیررسمی خود به رخ می کشند.

  شکل 1 فرش زمینه کرم

  خرید اینترنتی فرش کرم
  امروزه خرید فرش با توجه به تغییرات فرهنگی و اجتماعی به دغدغه ای برای افراد تبدیل شده است. مجموعه ما با فراهم آوردن و راه اندازی وب سایت و فروشگاه مجازی، امکان خرید اینترنتی فرش کرم را ارائه می دهد. این خدمت در کنار در اختیار داشتن آلبوم هایی نفیس از فرش زمینه کرم امکان انتخاب زیادی را در اختیار مشتریان محترم قرار داده است. در عین حال مشاوران ما نیز برای راهنمایی و توصیه های لازم قبل از خرید در کنار شما خواهند بود.
  فرش کرم رنگ جدید
  رنگ خنثی یعنی بدون رنگ و در چرخه رنگ ها ظاهر نمی شود. تنها خنثی های واقعی، سفید و سیاه هستند. با این حال، رنگ های کرم و بژ نیز حتی اگر حاوی رنگهای مختلفی باشند، رنگهای خنثی محسوب می شوند. البته به آنها غالباً تم های زمینه گفته می شود. رنگ کرم جلوه ای طبیعی به یک اتاق می بخشند که تداعی کننده ماسه، خاک و سنگ بوده و در انواع فرش کرم رنگ جدید به عنوان رنگ پس زمینه به کار می روند. در فرش زمینه کرم رنگ های خنثی با دیگر رنگ ها همخوانی ندارند، بلکه در کاربردهای آنها همه کاره هستند.

  شکل 2 فرش زمینه کرم

  فرش زمینه سفید
  مانند فرش زمینه کرم ، فرش زمینه سفید نیز تقریباً با هر رنگ بندی دیگری به خوبی ترکیب می شود. آنها با طرح های رنگی تک رنگ یا رنگ های روشن تر به نیز جای خود را در اتاق ها و سالن های منازل و شرکت ها باز می کنند. فرش زمینه سفید می تواند فضایی دنج و آرام را ایجاد می کند. همچنین می تواند به نور اتاقهایی که در نور روز کمتری دارند، کمک شایانی کند. فرش زمینه سفید معمولا در مناطق پر رفت و آمد توصیه نمی شوند زیرا به طور واضح لکه ها را نشان می دهند.

  از بهترین انواع در حوزه فرش زمینه کرم می توان به موارد زیر اشاره نمود:
  فرش های کرم روشن
  فرشهای کرم ترکیب با مشکی و خاکستری
  فرشهای کرم پشمی
  فرش های کرم لوکس

  یکی از محبوب ترین ها در دسته فرش زمینه کرم، نوع 1200 شانه و با طرح های مختلف است که از پس زمینه کرم بسیار زیبایی برخوردار است. در طراحی این فرش زیبا و ماشینی از نمای افشان الهام گرفته شده است و طرح های بافته شده در فرش به زیباترین شکل ممکن در پس زمینه رنگ کرم قرار داده شده است. از دیگر طرح های مهم قاب بندی است. این قالب به صورت گوشه ای در طراحی فرش و با ظرافت خاصی استفاده شده و به صورت قاب کوچک و ساده ای در مرکز فرش جلوه می کند. گل های بهاری با پس زمینه کرم جلوه ای بی نظیر به فرش زمینه کرم بخشیده است.

  شکل 3 فرش زمینه کرم

  فرش کرم قهوه ای
  فرش کرم قهوه ای یکی دیگر از ترکیبات سحر آمیز در حوزه فرش زمینه کرم است که از زیبایی چشمگیری در فضای خانه شما برخوردار است. همچنین فرش کرم قهوه ای باعث می شود طرح های بافته شده روی فرش خاص و بهتر به نظر برسند. فرش های پس زمینه روشن فضای خانه را روشن تر می کند. همچنین اگر فضای اتاق شما کم است به شما توصیه می کنیم از این فرش زیبا استفاده کنید.
  مشتریان گرامی در صورت تمایل به خرید اینترنتی فرش کرم می توانند با مراجعه به وب سایت شرکت، ضمن رویت آلبوم فرش های زمینه کرم، ضمن دریافت مشاوره از آخرین قیمت ها اطلاع حاصل نموده و خریدی خاطره انگیز را عملی نمایند.

  فرش زمینه کرم یکی از پرفروش ترین محصولات است و می توان از ویژگی های مهم فرش ها در انواع مختلف آن در طراحی و فرش های رنگی نام برد. فرش های ارائه شده به وسیله مجموعه ما مقاوم در برابر لکه، عمری طولانی و مقرون به صرفه هستند. این نکته یعنی، آنها برای خانواده های جوان بسیار عالی هستند. فرش های فرش زمینه کرم از جنس پشمی از مواد طبیعی قوی، عایق عالی و مقاوم است. فرش های پشمی در اتاق هایی که نیاز به کمی فضای لوکس اضافی مانند اتاق نشیمن و اتاق خواب دارند، به بهترین ایفای نقش می کنند.

  ×