نمایش 1–48 از 225 نتیجه

فرش طوسی
فرش طوسی یا فرش زمینه طوسی : فرش ماشینی دارای انواع مختلفی است که در رنگ بندی های متنوع و متفاوت از یکدیگر تولید شده و به بازار عرضه می گردند. یکی از رنگ های پرمخاطب در این دسته فرش زمینه طوسی است که می خواهیم در این مقاله بیشتر به آن بپردازیم و اینکه دارای چه ویژگی هایی است و مناسب چه دکوراسیون هایی خواهد بود.

فرش زمینه طوسی در انواع مدرن و سنتی در بازار موجود است و بستگی به شما ارد که کدامیک از انواع آن را برای منزل یا محیط مد نظر خود خواهید خواست.

خرید فرش طوسی

فرش زمینه طوسی به دو نوع فانتزی ( مدرن ) و سنتی موجود است. در انواع فانتزی فرش طوسی به صورت تک رنگ، طرحدار و یا ساده موجود می باشد. در مورد فرش های ماشینی سنتی و کلاسیک هم باید بگوییم منظور از رنگ طوسی، رنگی است که در بوم یا زمینه این فرش ها به کار رفته است و عموما به آن رنگ غالب فرش گفته می شود که از همه رنگ های به کار رفته در آن، بیشتر به چشم می آید.

از آنجا که فرش ماشینی زمینه طوسی دارای یک رنگ خنثی است، پس می تواند با رنگ های اصلی مثل سفید و مشکی ست شود. شما می توانید در منزل خود اگر از مبلمان و پرده سفید و یا مشکی استفاده می کنید، از فرش های طوسی رنگ هم برای هماهنگی دکوراسیون خود بهره ببرید.

فرش طوسی فانتزی

فرش طوسی فانتزی یکی از فرش هایی است که طرفدار زیاد دارد به خصوص که در طرح هایی گوناگون هم موجود می باشد. کلا این نوع فرش ها به خاطر داشتن رنگ خنثی باید در دکوراسیون سیاه و سفید جای بگیرند تا جلوه بیشتری به نما و چیدمان شما ببخشند.

فرش مدرن طوسی در انواع شگی، شنل، کودک، سه بعدی و فریز موجود است که با توجه به نیازی که دارید می توانید در انواع طرح دار، یک رنگ و ساده آن را تهیه نمایید و در اتاق خواب، اتاق نشیمن و یا آشپزخانه از آن استفاده کنید.

اگر در آشپزخانه تان از کابینت های سفید و یا مشکی استفاده کرده اید، پیشنهاد ما برای فرش کردن آشپزخانه، استفاده از فرش های مدرن طوسی است که هم زیبا هستند و هم در آشپزخانه شما جلوه بی نظیری خواهند داشت.

فرش زمینه خاکستری

یکی از رنگ هایی که مشابه رنگ طوسی است و ممکن است خیلی ها با هم اشتباه بگیرند، رنگ خاکستری است. البته باید بگوییم که همانطور که خانم ها بهتر میدانند، رنگ خاکستری تیره تر از رنگ طوسی است.

فرش رنگ خاکستری هم به این علت که از رنگ آمیزی خنثی در آن استفاده شده است، برای دکوراسیون هایی با رنگ سفید مناسب تر هستند، چرا که رنگ آن مایل به تیرگی است و می تواند هماهنگی خوبی با رنگ سفید ایجاد کند.

فرش زمینه فیلی

فرش رنگ فیلی یکی از فرش هایی است که در کارخانه فرش کاشان به تولید می رسد. این رنگ طبیعتا روشن تر و مایل به نقره ای است و می تواند در دکوراسیون های رنگ تیره از جمله دکوراسیون مشکی مورد استفاده قرار بگیرد.

فرش افشان فیلی، ترنج و خشتی از انواع فرش های سنتی با رنگ فیلی است که می تواند در دکوراسیون شما مورد استفاده قرار بگیرد.

معمولا مشتریان در دیجی فرش به دنبال فرش های زیر هستند :

فرش زمینه طوسی
فرش طوسی
خرید فرش طوسی
فرش طوسی فانتزی
فرش طوسی زرد
فرش طوسی ساده
فرش طوسی صورتی
فرش تک رنگ طوسی
فرش طوسی مشکی
فرش فانتزی طوسی رنگ
فرش ماشینی طوسی رنگ
فرش زمینه فیلی
خرید اینترنتی فرش طوسی
خرید فرش زمینه فیلی
فرش مدرن طوسی
فرش اسپرت طوسی
فرش افشان زمینه طوسی
فرش طرح افشان زمینه طوسی
خرید فرش افشان طوسی
فرش زمینه طوسی کاشان
فرش طوسی سفید
خرید فرش خاکستری
فرش زمینه خاکستری
خرید فرش زمینه فیلی
فروشگاه فرش طوسی
فرش کاشان زمینه فیلی
فرش افشان زمینه فیلی

که در همین صفحه شما می توانید تمام، انواع این گونه فرش های را ملاحظه فرمایید

کلیه فرش هایی که در سایت دیجی فرش قرار دارد دارای ضمانت نامه کتبی اصل بودن فرش می باشد، و گارانتی برگشت وجه دارد چرا که دیجی فرش فقط با شرکت های معتبر تولید کننده فرش ماشینی قرارداد دارد و تنها فرش هایی را عرضه می کند که از کیفیت بالایی برخوردارد باشند

اولین هدف وب سایت دیجی فرش رضایت مشتریان عزیز می باشد، پس شما می توانید با خیالی آسوده فرش ماشینی مورد نظر خود را انتخاب نمایید و خرید اینترنتی فرش انجام دهید

کمتر از یک هفته فرش ماشینی را درب منزل خود دریافت خواهید کرد

در صورت داشتن هرگونه سوالی قبل از خرید اینترنتی فرش ماشینی می توانید از طریق شماره های موجود داخل وب سایت دیجی فرش استفاده کنید

همکاران ما تمام ابهامات شما را در زمینه خرید فرش ماشینی پاسخ خواهند داد و شما می توانید از مشاوره رایگان در زمینه خرید فرش ماشینی استفاده نمایید

چرا فرش زمینه طوسی (نقره ای) فروش بیشتری دارد؟ رنگ طوسی یک رنگ خنثی به حساب می آید و از طرفی با بسیاری از رنگ های دیگر در دکوراسیون خانه ست میشود.

طرح های فرش طوسی (فیلی) با چه حاشیه ای زیباتر هستند؟ اخیرا بسیاری از طرح های فرش ماشینی طوسی (فیلی) با حاشیه های هم رنگ خود تولید میشوند چرا که باعث میشود منزل شما بزرگتر به نظر برسد.

تخفیفات ویژه
0 سبد خرید
صفحه اصلی
×