فرش 1200 شانه

 • فیلتر های فعال

 • نوع فرش

 • رنگ فرش

 • شانه فرش

 • جنس فرش

 • شرکت تولید کننده

 • ضخامت فرش

 • تراکم طولی فرش

 • تعداد رنگ

 • فیلتر قیمت


  حداقل:

  حداکثر:

 • 23 کالا

  نمایش 1–20 از 23 نتیجه

  فرش قیطران
  فرش قیطران: حدود 50 سال است که صنعت فرش ماشینی در ایران فعال است و در همین رابطه کارخانه های زیادی راه اندازی شده اند و محصولات متنوع فرش را به بازار داخل و خارج کشور عرضه می کنند.

  به خاطر شرایطی که ایران در حوزه قالیبافی و فرش داشت، توانست پیشرفت قابل توجهی در زمینه تولید انبوه فرش ماشینی داشته باشد و خیلی زود توانست بازارهای جهانی را تحت تاثیر قرار دهد.

  هم اکنون در این مقاله می خواهیم درباره یکی از کارخانه های موفق در زمینه تولید فرش ماشینی مطالبی را خدمت شما ارائه دهیم که قطعا برای شما جالب خواهد بود. این شرکت موضوع اصلی بحث ما در این مطلب خواهد بود.

  کارخانه هایی که در کاشان هستند در شهرک های صنعتی مختلفی فعال می باشند.

  شهرک های صنعتی در کاشان و آران و بیدگل حدود 90 درصد تولیدات فرش ماشینی کشور را تامین می کنند و همین امر سبب شده است این منطقه به عنوان پایتخت فرش ماشینی در جهان شناخته شود.

  کارخانه فرش قیطران در شهرک سلیمان صباحی واقع در آران و بیدگل فعال است و توانسته در زمینه تولید فرش به یک برند محبوب تبدیل شود که در سراسر ایران آن را می شناسند.

  فرش قیطران به علت داشتن ویژگی های منحصر به فرد، توانسته است به عنوان یک محصول پرفروش در بازار شناخته شود و همین امر سبب می شود که مردم برای خرید فرش ماشینی قیطران، در اینترنت جستجو های متعددی هم داشته باشند.

  در ادامه می خواهیم بیشتر با این کارخانه معروف و محبوب فرش ماشینی آشنا شویم!
  فرش قیطران کاشان
  کارخانه این شرکت یک کارخانه عظیم با مساحتی بیش از 55000 متر مربع می باشد و از دو واحد مجزا تشکیل شده است

  که واحد بافندگی و واحد ریسندگی می باشد. این شرکت فعالیت خود را با توجه به اهداف و چشم انداز شرکت در راستای تشکیل مجموعه یکپارچه نخ تا فرش ، راه اندازی شد و تاکنون توانسته است افتخارات زیادی را نصیب خود کند.

  برند قیطران در سال 1392 توانست به عنوان اولین تولیدکننده فرش 1000 شانه در جهان با وارد کردن دستگاه های پیشرفته بافنده از بلژیک دست پیدا کند و همین امر سبب اشتغالزایی جوانان زیادی در صنعت کارخانجات قیطران در کاشان و آران و بیدگل شد.

  همچنین خط تولید فرش 1200 شانه در سال 1394 در این کارخانه راه اندازی شده و با این کار شرایط استخدام بیش از 500 نیروی فعال در کارخانه قیطران فراهم گردید.

  از آنجا که قیطران سعی در پیشروی در صنعت فرش ماشینی داشته است،

  در سال 1396 اولین فرش 1500 شانه در جهان را به بازار عرضه نمود.

  فرش های تولید شده در مجموعه قیطران به علت به کارگیری از نیروی متخصص و همچنین استفاده از دستگاه های پیشرفته از بهترین کیفیت در جهان فرش برخوردار هستند.

  همچنین کارخانه قیطران تاکنون چندین بار موفق به دریافت مجوز استاندارد های جهانی مثل اکوتکس شده است و غیر از آن به عناوینی همچون صادر کننده نمونه کشوری هم دست یافته است.

  اما همه مطالبی که بیان کردیم، در رابطه با بخش گسترده بافندگی کارخانه قیطران بود. بخش ریسندگی قیطران هم با بهره گیری از بهترین دستگاه ها برای تولید نخ با کیفیت برای فرش ماشینی، سعی دارد که در صنعت فرش پیشرو باشد و مواد اولیه برای تولید یک فرش را در اختیار واحد تولید کارخانه فرش ماشینی قیطران قرار دهد.

  و اما به طور کلی محصولات فرش قیطران عبارتند از:
  فرش 700 شانه قیطران
  یکی از پرفروش ترین انواع فرش ماشینی در ایران که در کارخانه قیطران هم در تراکم 2550 به تولید میرسد، فرش 700 شانه ماشینی است.

  برای بافت این فرش های ماشینی از نخ های نمره 16 الی 18 و همچنین طرح های زیبا و دستبافت گونه استفاده می شود.

  دستگاهی که برای تولید این فرش مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه با کیفیت و پیشرفته HCPx2 با تکنولوژی بلژیک می باشد.

  لازم به ذکر است که بلژیک تولید کننده صنایع مادر فرش ماشینی در جهان است.
  فرش 700 شانه گل برجسته قیطران
  فرش های گل برجسته از بهترین اختراعات در زمینه فرش ماشینی در کشور به شمار می رود که سبب شده است فرش جلوه بسیار زیبایی از خود نشان دهد.

  این فرش ها به عنوان گل برجسته شناخته می شوند، چرا که گل ها و طرح های این فرش به صورت برجسته درآمده اند و بقیه بخش های فرش به صورت فرو رفته دیده می شوند.

  فرش 700 شانه گل برجسته با استفاده از نخ اکریلیک هایبالک که در واحد های ریسندگی این کارخانه به تولید می رسند، عرضه می شود.
  فرش ابریشمی قیطران
  فرش های ابریشمی تولید شده در این کارخانه به ظرافت فرش های دستباف ابریشم و درخشندگی آنها هستند و برای تولید این فرش ها از بهترین طرح و بهترین نخ های موجود در بازار استفاده شده است.

  طرح های زیبا و دلنشینی که شما را به یاد فرش دستباف ابریشم می اندازد و استفاده از آنها در دکوراسیون ایرانی به شدت توصیه می شود.
  فرش 1200 شانه قیطران
  فرش ماشینی 1200 شانه در دو دسته گل برجسته و میکر اکریلیک در کارخانه فرش قیطران به تولید می رسد. فرش 1200 شانه میکرو اکریلیک از بهترین نخ های موجود در بازار بهره می برد که هم از نظر کیفیت و هم از نظر ماندگاری  درخشندگی، بی نظیر هستند.

  فرش های ماشینی 1200 شانه گل برجسته هم با استفاده از نخ هایبالک اکریلیک بافته می شود و کیفیت بی نظیری دارد.
  فرش 1500 شانه قیطران
  شرکت قیطران به عنوان اولین تولید کننده فرش 1500 شانه در جهان شناخته می شود و به همین دلیل باید اعتراف کرد که نوآوری در تولید فرش های 1500 شانه سبب شده است که بازار جهانی و داخلی کشور زیر سلطه تولیدات با کیفیت و کم نظیر فرش قیطران باشد.

  فرش قیطران 1500 شانه

  فرش ماشینی 1500 شانه

  در حال حاضر به عنوان ظریف ترین و دستباف گونه ترین فرش در جهان شناخته می شود.

  اولین خط تولید این فرش در کارخانه قیطران و خاطره کویر کاشان راه اندازی شد و به همین دلیل این کارخانه ها، به عنوان اولین تولیدکنندگان فرش ماشینی 1500 شانه در دنیا شناخته می شوند.

  برای تولید فرش 1500 شانه از آخرین نسخه دستگاه بافنده فرش ماشینی استفاده می شود که دستگاه HCIx3 نام دارد و تحت تکنولوژی کشور بلژیک به تولید رسیده است.

  این دستگاه در سال 1396 به ایران وارد شد و توانست اولین فرش های ماشینی 1500 شانه در جهان را با تراکم فوق العاده 4500 به تولید برساند.

  برای تولید فرش 1500 شانه قیطران باید نخ های ظریف و در عین حال مستحکم استفاده شود. در بخش ریسندگی کارخانه ظریف ترین نخ های موجود در جهان با نمره 50 الی 60 جهت بکارگیری در فرش 1500 شانه به تولید می رسند.

  الیاف نخ خاب فرش 1500 شانه ماشینی الیاف با کیفیت اکریلیک هیت ست و اکریلیک ترک هستند که در حال حاضر بهترین کیفیت را در صنعت فرش از خود به جا گذاشته اند و همچنین پرزدهی ندارند.
  فرش قیطران طرح جدید
  کارخانه فرش ماشینی با در اختیار داشتن واحد طراحی فرش، از بهترین نقشه ها برای ولید فرش ماشینی بهره می برد.

  این نقشه ها با خلاقیت تمام و با الهام از فرش های دستباف ایران طراحی شده اند و البته سلیقه مشتریان و خریداران بازار داخلی و جهانی هم در آنها لحاظ شده است.

  طرح های قیطران بر اساس کلکسیون دسته بندی می شوند مثل کلکسیون گلستان، شهرزاد، شکوفه، یاسمن، ساغر، فرشته، ناهید، زهره، آناهیتا و غیره که هر طرح بر اساس شاخص هایی که دارد در هر دسته بندی می تواند قرار گیرد.
  فرش قیطران طرح گلستان
  فرش ماشینی طرح گلستان  از معروف ترین کلکسیون های موجود در شرکت قیطران می باشد.

  این کلکسیون از طرح های بسیار زیبا و دستباف گونه ای برخوردار است که می تواند با قرارگیری در هر دکوراسیونی به آن جلوه و جلا ببخشد.

  چند تا از معروف ترین طرح های فرش گلستان قیطران عبارتند از: طرح نیلیا، طرح نسترن، طرح نیوشا، طرح خشتی، طرح خروس، طرح چینی، طرح بندر فرانسوی، طرح یاقوت، طرح ریزماهی و غیره.

  این طرح ها متداول ترین طرح های قیطران در بازار هستند که می توانید آن را برای منزل خود تهیه نمایید. این فرش های ماشینی با تعداد شانه و تراکم بالا بافته شده اند و به همین خاطر دارای ظرافت و زیبایی بالایی خواهند بود.
  فرش قیطران طرح افشان
  فرش طرح افشان یک سبک معروف و محبوب در طراحی فرش است که بسیاری از کارخانه های فرش ماشینی در ایران به تولید این طرح ها می پردازند.

  فرش های افشان فرش های ماشینی هستند که بدون طرح های بزرگ که ترنج نام دارند  طراحی می شوند.

  طرح های ترنج، طرح هایی هستند که معمولا به صورت دایره، بیضی و یا لوزی در مرکز فرش قرار می گیرند.

  این فرش ها تقریبا سبک خلوتی هستند و مناسب استفاده برای دکوراسیون خانه های کوچک می باشند.

  در واقع به خاطر ویژگی های ظاهری که در این فرش دیده می شود، در صورت استفاده در محیط، فضا را بزرگ تر و درازتر نشان خواهد داد.
  فرش قیطران گل برجسته
  یکی از تولیدات گسترده کارخانه فرش، فرش گل برجسته است. فرش های گل برجسته همانطور که به آن اشاره داشتیم با استفاده از نخ های مخصوصی به نام نخ هایبالک بافته می شود.

  در واقع برای تولید فرش گل برجسته قیطران، از این نخ ها استفاده می شود چون خاصیت جمع شوندگی در برابر حرارت را دارند.

  این فرش ها مثل فرش های معمولی تولید می شوند و فرش به صورت ساده به عرضه اولیه می رسد.

  فرایند اصلی برجسته سازی فرش بعد از تولید محصول صورت می گیرد. در واقع به قسمت هایی که میخواهند فرو رفته باشد،

  حرارت بالا اعمال می کنند و این امر باعث می شود که برخی از قسمت های فرش فرو برود و برخی از قسمت های آن برجسته دیده شود.

  در نهایت ما انواع فرش ماشینی گل برجسته را خواهیم داشت که دارای ظاهری متفاوت از بقیه فرش ها هستند.
  فرش قیطران زمینه طوسی
  پالت های رنگی مختلفی در کارخانه قیطران هستند که برای بافت فرش به کار گرفته می شوند و شما می توانید هر فرشی را با هر زمینه رنگی از این کارخانه و نمایندگی های مجاز آن خریداری نمایید.

  فرش زمینه طوسی یکی از معروف ترین انواع رنگ بندی هایی است که برای تولید طرح های منحصر به فرد به کار گرفته می شود و مخاطبان بسیاری از این طرح ها استقبال می کنند.

  فرش رنگ زمینه طوسی در واقع به علت داشتن رنگ زمینه خنثی با همه انواع و اقسام دکوراسیون توانایی هماهنگی و ست شدن را دارد.

  پس با خرید این فرش ها می تواند در هر دکوراسیونی که دارید، ست کردن فرش را در دستور کار خود قرار دهید.
  فرش قیطران سرمه ای
  یکی دیگر از رنگ بندی های مورد علاقه در کشور، رنگ بندی سرمه ای است. فرش های زمینه سرمه ای جلوه بسیار زیبایی دارند و به این علت که در فرش های سنتی ایرانی هم مورد استفاده قرار می گیرند، بسیاری از مشتریان به این نوع رنگ علاقه دارند.

  رنگ سرمه ای هم در زمینه و هم در حاشیه برخی از فرش ها به کار میرود و شما بنا به سلیقه خود می توانید از این فرش های ماشینی استفاده نمایید.
  فرش قیطران اهواز
  نمایندگی های زیادی از این شرکت فرش ماشینی وجود دارد که یکی از آنها در استان خوزستان و در شهر اهواز است. نمایندگی موجود در اهواز فرش های مجموعه قیطران را با اصالت و کیفیت مطمئن به شما ارائه می دهد.
  فرش قیطران بندرعباس
  بندرعباس هم یکی از شهرهای جنوبی کشور است که جمعیت قابل توجهی در آن زندگی می کنند.

  نمایندگی فرش ماشینی قیطران در بندرعباس انواع فرش 1200 شانه، 700 شانه و 1500 شانه را بالاترین کیفیت به مشتریان عرضه می کند و تنوع طرح و رنگ در این نمایندگی دیده می شود.
  فرش قیطران تبریز
  تبریز از مهمترین شهرهای ایران است که به عنوان پایتخت فرش دستباف در جهان شناخته می شود. به همین دلیل بازار خرید و فروش فرش دستباف و ماشینی در این شهر داغ است.

  در تبریز هم چند کارخانه تولید فرش ماشینی دیده می شود. یکی از شعب نمایندگی قیطران در شهر تبریز است تا بتواند نیاز های مردم این شهر را در خرید فرش با کیفیت از کاشان برطرف سازد.
  فرش قیطران زاهدان
  مردم عزیز زاهدان می توانند برای خرید فرش به صورت مستقیم از کارخانه با کیفیت بالا و قیمت پایین از نمایندگی های قیطران در زاهدان استفاده کنند.

  لازم به ذکر است که مردم زاهدان باید به نمایندگی های مجاز فرش قیطران در زاهدان مراجعه کنند تا بتوانند فرش های ماشینی خود را از کارخانه فرش کاشان بخرند.
  فرش قیطران شیراز
  شیراز یکی دیگر از شهرهای کشور است که بسیاری از نمایندگی های کارخانه فرش کاشان در این شهر دیده می شود، علی الخصوص نمایندگی قیطران که با عرضه فرش با کیفیت از درب کارخانه در شیراز نیاز مردم استان فارس را برطرف می سازد.
  فرش قیطران یزد
  یزد یکی از شهرهای مهم در زمینه تولید فرش دستباف و ماشینی در کشور است.

  این شهر دارای چندین کارخانه بزرگ تولید فرش ماشینی می باشد.

  به این دلیل که مردم یزد از فرش با کیفیت ماشینی استفاده می کنند،

  نمایندگی های کارخانه فرش ماشینی کاشان در این شهر دیده می شود. فرش قیطران یزد نمایندگی این کارخانه در شهر تاریخی و مذهبی یزد می باشد که با عرضه فرش با کیفیت توانسته است زیر قیمت بازار فرش ماشینی به مردم این شهر ارائه کند.
  فرش قیطران کاشان قیمت
  قطعا کمترین قیمت از فرش های ماشینی قیطران که می توانیم داشته باشیم، قیمت فرش در کاشان است. در این شهر به علت رقابت بالا میان تولید کنندگان و همچنین تولید انبوه فرش، قیمت های عرضه شده در بازار، قیمت کف بازار هستند.

  قیمت فرش های ماشینی قیطران بر اساس فاکتورهای مهمی همچون جنس نخ، دستگاه بافنده و طرح فرش تعیین می شوند و همانطور که گفتیم به علت به کارگیری بهترین نیروها و مجهز ترین دستگاه ها از نظر کیفی، بهترین فرش را در ایران و جهان تولید می کند و طبیعتا قیمت فرش های قیطران قابل توجه خواهد بود.
  فرش قیطران خرید اینترنتی
  یکی از بهترین راه ها برای خرید فرش ماشینی این است که از طریق فضای مجازی و اینترنت اقدام نمایید. این کار بدون صرف هزینه و انرژی زیاد صورت خواهد گرفت و شما اصلا نیاز به خروج از منزل و یا محل کار خود ندارید.

  همچنین اگر در شهرهایی هستید که دسترسی به شهر کاشان برایتان دشوار است، دیگر نیازی نیست نگران سفر به این شهر باشید،

  می توانید تنها با یک کلیک در فضای اینترنت به فروشگاه اینترنتی دیجی فرش که فرش ماشینی را با کیفیت بالا از کارخانه فرش کاشان عرضه می کند، دسترسی داشته باشید.

  شرکت قیطران دارای نمایشگاه آنلاین است که می توانید با مراجعه به آن انواع و اقسام طرح ها از نظر کلکسیون، سبک، ابعاد، شکل و تعداد شانه را مشاهده نمایید.

  برای خرید اینترنتی فرش ماشینی قیطران می توانید از فروشگاه های معتبری که دارای نمایندگی از کارخانه قیطران هستند اقدام نمایید. البته فروشگاه های اینترنتی که دارای نمایندگی از کارخانه و شرکت قیطران هستند، دارای تعداد محدودی می باشند که شما باید در ابتدا از این موضوع اطمینان حاصل کنید و سپس اقدام به خرید آنلاین فرش های ماشینی قیطران کنید.

  این شرکت همیشه سعی می کند جدیدترین نقشه های فرش ماشینی را در فرش های خود به کار گیرد، همچنین نخ استفاده شده در فرش هاس این شرکت جز مرغوبترین نخ های موجود در بازار می باشد

   

  ×