مشاهده همه 18 نتیجه

در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد

آیا هنوز فرش زمینه لاکی خریدار دارد؟

بله. به دلیل اینکه فرش های ماشینی زمینه لاکی اکثرا با فرش های طرح دستباف تولید میشوند، بسیاری از مشتریان له دلیل دکوراسیون خاص خود، فرش لاکی خریداری میکنند. شماره تماس مشاوره فرش زمینه لاکی 09909809100
فرش ماشینی لاکی ارزان از کجا بخرم؟

برای انتخاب و خرید فرش لاکی میتوانید فرش ماشینی لاکی را کلیک کنید تا با مشاهده لیست فرش های جدید زمینه زرشکی و قرمز خرید خوبی را تجربه کنید. تنوع فرش باعث خواهد شد انتخاب بهتری داشته باشید.

فرش زمینه لاکی، انتخابی مناسب برای دکوراسیون داخلی منزل

فرش ماشینی زمینه لاکی

فرش زمینه لاکی یکی از پرطرفدارترین رنگ ها در فرش به شمار می آید. اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که به رنگ قرمز و هم خانواده آن علاقه دارید، فرش ماشینی زمینه لاکی می تواند انتخاب مناسبی برای منزل شما باشد. استفاده از رنگ قرمز در صنعت فرشبافی ایران قدمتی دیرینه دارد. در واقع اگر نگاه کوتاه و گذار به فرش های اصیل ایرانی بیاندازید، ردپای رنگ قرمز بوضوح در آنها دیده می شود. از سویی دیگر فرش زمینه لاکی، دیرتر رنگ کهنگی به خود می گیرد. رنگ این فرش ها فضا را به طور قابل ملاحظه ایی باشکوه جلوه خواهد داد. برای این منظور کافی است یک دست مبلمان چوبی با آن ست کنید. در این صورت نمایی سلطنتی از محیط  خواهید داشت. از سویی دیگر فرش زمینه لاکی کمتر چرک و کثیفی را منعکس می کند. بنابراین می تواند گزینه ایی مناسب برای خانواده های پرجمعیت باشد.

منظور از شانه در فرش زمینه لاکی کاشان چیست؟

ممکن است هنگام خرید فرش زمینه لاکی کاشان به شانه و تراکم آن دقت داشته باشید. اگر به دنبال خرید فرشی ظریف هستید، باید به عدد شانه فرش دقت کنید. هر چقدر این عدد بیشتر باشد، یعنی تعداد گره هایی که در  یک مترمربع از عرض فرش زده شده، بیشتر است. بنابراین طرح فرش بسیار ظریف تر خود را نشان خواهد کرد. برای مثال فرش ماشینی طرح سلطان زمینه لاکی کاشان، 700 شانه است. یعنی در هر متر مربع از عرض این فرش 700 گره زده شده است.، به همین دلیل طرح فرش زنده و شاداب به نظر می آید.  

این فرش زمینه لاکی کاشان، دارای تراکم 2550 است. منظور از تراکم تعداد گره هایی است که در هر متر مربع از طول فرش بافته می شود. 

منظور از شانه در فرش زمینه لاکی کاشان چیست؟

با انواع رنگ  فرش لاکی کاشان آشنا شوید.

فرش زمینه لاکی کاشان  می تواند در سه رنگ متفاوت طراحی و بافته شود. رنگ لاکی کمرنگ مناسب آن دسته از افرادی است که می خواهند به میزان کمتر از رنگ قرمز در دکوراسیون داخلی منزل استفاده نمایند.

رنگ لاکی پر رنگ، نمایی واضح تر از رنگ قرمز را نشان خواهد داد. استفاده از آنها به فضا انرژی خواهد بخشید.

رنگ لاکی دونه اناری نیز، شفافیت و طراوت رنگ دانه های انار را  دارد. اینگونه از فرش ها از مد نمی افتند و همواره جایگاه خود را در خانه های ایرانی خواهند داشت.

 فرش لاکی کاشان را می توانید در سایز و شکل های متنوع خریداری نمایید.  خرید این فرش برای پوشش محیط پذیرایی و اتاق خواب می تواند مناسب باشد.  فرش لاکی کاشان بسیار لطیف بوده و از الیاف ضد حساسیت بافته شده است. استفاده از نخ هیت ست شده، باعث می شود تا این فرش ماشینی ارزشمند بدون پرز نقش و نگارهای خود را به نمایش بگذارد. رنگ های استفاده شده در آن از انواع رنگ های تثبیت شده است. بنابراین به راحتی مورد شستشو و نظافت قرار می گیرد. این فرش را می توانید در سایزهای 12، 9 و 6 متری خریداری نمایید. همچنین امکان بافت سایز سفارشی نیز وجود دارد.

آیا فرش زمینه لاکی مشهد، در شکل های مختلف وجود دارد؟

فرش زمینه لاکی مشهد، نیز می تواند یکی دیگر از انتخاب های خوب و در عین حال مقرون به صرفه باشد. می توانید  این فرش را در طرح های مختلف در بازار بیابید. این محصول نیز در سایز های مختلف طراحی می شود تا  با فضای کوچک و بزرگ سازگاری داشته باشد. خرید فرش زمینه لاکی مشهد و کاشان را می توانید در اشکال مختلف هندسی انجام دهید. در گذشته، استفاده از فرش های مستطیلی رایج بوده است. در حال حاضر میتوان این کالای ایرانی ارزشمند را در شکل های دایره و مربع نیز خریداری نمایید. همچنین تولید و بافت آنها در سایز های متنوع پادری نیز انجام می شود. بنابراین محدودیتی در سایز و طرح فرش زمینه لاکی مشهد وجود ندارد.

قیمت فرش زمینه لاکی کاشان و مشهد

یکی از فاکتورهای مهم  در تعیین قیمت فرش زمینه لاکی کاشان، نوع الیاف آن است.اکریلیک از جمله الیاف مصنوعی با کیفیت در بافت فرش ماشینی به شمار می آید. این الیاف اصطلاحا هیت ست شده هستند. به همین دلیل پرز نخواهند داشت. منظور از الیاف هیت ست شده ، این است که نخ را با استفاده از گرما می تابند. به همین دلیل این الیاف ظریف، با کیفیت و لطیف هستند .

از دیگر فاکتورهایی که بر قیمت فرش زمینه لاکی مشهد و کاشان تاثیرگذار است، می توان به میزان شانه و تراکم آن اشاره کرد. همانطور که گفته شد، فرش های ماشینی ظریف، از تعداد گره های بالایی برخوردار هستند، یعنی در بافت آنها از الیاف بیشتری استفاده شده است. همین امر سبب می شود تا فرش از نظر نمای ظاهری، دوام و ماندگاری و ظرافت از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار باشد، در نتیجه قیمت آن نیز بیشتر محاسبه می شود.

سایز فرش نیز فاکتور دیگری برای تعیین قیمت این کالای با ارزش ایرانی است. هر چقدر فرش بزرگتر باشد، به همان میزان از قیمت بیشتری برخوردار است.

نوع رنک بکار رفته در فرش زمینه لاکی کاشان و مشهد نیز بر قیمت آن تاثیر خواهد گذاشت. 

تخفیفات ویژه
0 سبد خرید
صفحه اصلی
×