فرش 1200 شانه

 • فیلتر های فعال

 • نوع فرش

 • رنگ فرش

 • شانه فرش

 • جنس فرش

 • شرکت تولید کننده

 • ضخامت فرش

 • تراکم طولی فرش

 • تعداد رنگ

 • فیلتر قیمت


  حداقل:

  حداکثر:

 • 197 کالا

  نمایش 1–20 از 197 نتیجه

  فرش زمینه سفید
  بدون تردید، یکی از المان های تاثیرگذار برای برخورداری از یک دکوراسیون شیک و منحصر به فرد، انتخاب فرش زمینه سفید تلقی می گردد. بر همین اساس، رنگ سفید همواره به عنوان یک رنگ دوست داشتنی و پرطرفدار در میان خریداران فرش محسوب می شود. فرش های دارای زمینه سفید آرامش، روشنی، زیبایی و جذابیت را به معنای واقعی کلمه در فضای مورد استفاده تداعی می سازد. علاوه بر این، فرش زمینه سفید به راحتی با هر سبک و نوع چیدمان، هارمونی و تناسب قابل توجهی ایجاد می کند.
  لازم به ذکر است که یکی از فاکتورهای لازم و ضروری برای القای جذابیت و زیبایی در هر خانه، به انتخاب فرش اختصاص پیدا می کند. از سوی دیگر، در انتخاب فرش، خریداران با توجه به تنوع طرح و نقش از آزادی عمل بالایی برخوردار می باشند. در این میان، فرش زمینه سفید به علت زیبایی و جذابیت ظاهری چشم نواز، یکی از گزینه های مناسب و مفید به حساب می آید. ناگفته نماند که این نمونه فرش، سلیقه ها و نظرات مختلف را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

  فرش زمینه سفید
  مشخصات برجسته فرش زمینه سفید
  فرش زمینه سفید به علت برخورداری از طرح و نقش زیبا و جذاب، در سبد خرید بسیاری از خریداران قرار دارد. به همین دلیل، فرش های زمینه سفید در زمره فرش های زیبا و در عین حال پرفروش محسوب می شوند. فرش ماشینی زمینه سفید از جمله فرش های دارای رنگ روشن به شمار می آید. به همین جهت، این مدل فرش نظر بسیاری از زوج های جوان را به خود معطوف می سازد. چراکه رنگ روشن و طرح های چشم نواز فرش زمینه سفید، نشاط و زیبایی را با خود به ارمغان می آورد.
  شایان ذکر است که رنگ سفید غالبا یکی از رنگ های اصلی و مهم در صنعت فرش به شمار می آید. بر همین اساس، فرش زمینه سفید در تراکم و شانه های متنوع و در طرح های مختلف تولید می گردد. در ساختار فرش ماشینی زمینه سفید از الیاف و متریال باکیفیت و مرغوب استفاده به عمل می آید. گفتنی است که فرش زمینه سفید در روشن تر جلوه دادن دکوراسیون فضای داخلی تاثیر مطلوب و بسزایی از خود برجای می گذارد.

  فرش زمینه سفید
  چرا خرید فرش سفید؟
  به طور کلی، سالن پذیرایی، مرکز و کانون اصلی هر محیط چیدمان به شمار می آید. برای افزایش جذابیت و زیبایی این محیط، خرید فرش سفید از گزینه های کاربردی و راهگشا تلقی می گردد. انتخاب فرش سفید ضمن ایجاد هماهنگی و توازن مناسب در فضا، جلوه ای مثال زدنی و چشم نواز را در محیط متبلور می سازد.
  در این زمینه باید خاطر نشان نمود که انتخاب فرش زمینه سفید یکی از بهترین پارامترها برای تداعی یک فضای آرام بخش و دلنشین قلمداد می گردد. همچنین برای باز و بزرگتر جلوه دادن فضای دکوراسیون، استفاده از فرش سفید از درجه اهمیت بالایی برخورداری می باشد.
  فرش زمینه کرم
  فرش زمینه کرم از دیگر فرش های ماشینی دارای زمینه روشن و محبوب به شمار می رود. فرش ماشینی زمینه کرم در سایز ها و ابعاد مختلف مانند 6 متری، 9 متری و 12 متری تولید و در اختیار خریداران قرار می گیرد. بر همین اساس، فرش ماشینی زمینه کرم نیازها و توقعات خریداران مشکل پسند را به خوبی برآورده می سازد.
  فرش ماشینی زمینه کرم همانند فرش زمینه سفید، فضایی مورد استفاده را روشن، بزرگ، با نشاط و جذاب جلوه می دهد.

  فرش زمینه سفید
  فرش سفید طوسی
  فرش سفید طوسی، به عنوان یک فرش ماشینی زیبا، برای بخشیدن روحی تازه به کالبد فضای دکوراسیون، بسیار تاثیرگذار و مؤثر است. بدون تردید، یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در دکوراسیون های امروزی و مدرن، به استفاده از فرش ماشینی سفید طوسی اختصاص پیدا می کند.
  کیفیت بالای طرح و نقش فرش زمینه سفید طوسی، برای رغم زدن یک دکوراسیون متفاوت و متمایز به خریداران کمک شایانی می نماید. برخورداری از بافت متراکم در کنار رنگ روشن زمینه فرش ماشینی سفید طوسی، زیبای و جذابیت را در محیط خانه پراکنده می سازد.

  فرش زمینه سفید
  فرش سفید صورتی
  از دیگر فرش های دارای زمینه روشن میتوان فرش سفید صورتی را عنوان کرد. این مدل فرش، علاوه بر برخورداری از طرح و نقش چشم نواز، حس آرامش و نشاط را در گوشه و کنار فضا به وجود می آورد. استفاده از فرش زمینه سفید صورتی به عنوان یک رنگ مکمل، برای محیط های دارای فضای محدود و کم، بسیار اثر بخش و کمک کننده می باشد.
  چراکه استفاده از فرش ماشینی سفید صورتی، فضای پذیرایی را بازتر و بزرگتر در معرض نمایش قرار می دهد. لازم به ذکر است که فرش زمینه سفید صورتی، برای یونیک و متمایز ساختن و برقراری توازن در چیدمان، از المان های کاربردی و کارآمد به حساب می آید.

  ×