فرش 1200 شانه

197 کالا

نمایش 1–20 از 197 نتیجه

معرفی فرش سبلان

فرش سبلان : یکی از اصلی ترین اجزاء و وسایل هر خانه، فرش می باشد. انتخاب طرح و رنگ فرش می تواند زیبایی هر خانه ای را دو چندان کند. روز به روز می توان طرح ها و نمونه های مختلفی از فرش ها را مشاهده کرد. فرش سبلان یکی از برند های سازنده ی فرش است که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.
فرش می تواند تاثیر زیادی روی روحیات و احساسات افراد بگذارد. به همین سبب باید در انتخاب آن کمال دقت را داشت. رنگ های روشن تاثیر بهتری روی افراد خواهد داشت. رنگ های روشن همچنین می تواند فضای خانه را بزرگ تر و دلباز تر نشان دهد. ایرانیان در فرش بافی و بازی با رنگ ها و طرح های آن زبانزد هستند.

فرش سبلان کاشان

فرش فانتزی کاشان

فرش های ماشینی دارای طرح های سنتی و مدرنی هستند که طرفداران مخصوص به خود را دارند. طرح های فانتزی که امروزه در فرش های ماشینی مشاهده می کنید، به طور کامل چارچوب فرش های سنتی را از بین برده است. ترنج و لچکی ها در این فرش ها جایگاه متفاوتی از فرش های سنتی دارند. هنر فرش از زمان های دور در بین ایرانیان و به خصوص اهالی کاشان بوده است. برند فرش سبلان کاشان توانسته است زیبا ترین و پر طرفدارترین نمونه های فرش ها را به بازار عرضه کند. شهر کاشان جزء مهم ترین و شناخته شده ترین شهر های ایران است که به تولید فرش های ماشینی و دستبافت می پردازد. فرش های کاشان را می توان در نمونه های فانتزی و سنتی مشاهده کرد. برجستگی های طرح های تولیدی فرش سبلان باعث شده است که زیبایی آن دو چندان شود.

فرش مدرن طوسی

همانطور که بیان کردیم شرکت فرش سبلان ، نمونه های فانتزی و مدرن فرش های ماشینی را تولید می کند که دارای رنگ بندی مختلفی است. یکی از زیبا ترین رنگ ها برای فرش های مدرن، رنگ طوسی می باشد. برند فرش سبلان ، فرش های طوسی رنگ تولید کرده است که در بین مشتریان و متقاضیان جایگاه ویژه ای برای خود به وجود آورده است. فرش طوسی را می توان با هر دکوراسیونی ست کرد و از زیبایی آن لذت برد. رنگ فرش و ست کردن آن با دیگر وسایل منزل از مهم ترین نکته هایی است که افراد در زمان خرید باید به آن توجه کنند. به طور مثال فرش های فانتزی و مدرن به رنگ طوسی از نمونه های جدید است که برای داشتن دکوراسیونی خاص و شیک می توان از آن استفاده کرد.

فرش ترک ارزان

فرش های ماشینی ترک دارای طرح های بسیار زیبا و خاصی هستند که با توجه به کیفیت آن می تواند قیمت های متفاوتی نیز داشته باشد. فرش های ترک ارزان و گران قیمت را می توان در هر فروشگاهی پیدا کرد.شرکت فرش سبلان از نخ های اکریلیک درتولیدات خود استفاده می کند. برای رنگ بندی آن نیز از 8 رنگ استفاده شده است. با توجه به ویژگی های خاص نخ اکریلیک می توان بیان کرد کیفیت این فرش ها بسیار بالا می باشد. نخ های اکریلیک بدون پرز دهی هستند و در هیچ صورتی برای افراد حساسیت ایجاد نمی کند.

×