دانستنی های فرش و نگه داری فرش در خانه

معتبرترین کارخانه فرش کاشان کدام است؟

در اینجا میخواهیم به موضوع معتبرترین کارخانه فرش کاشان بپردازیم که امیدواریم برایتان مفید و جالب باشد.

کارخانه های فرش ماشینی در سراسر کشور وجود دارند، اما بیشترین پراکندگی و تجمع آنها در شهرهای کاشان و آران و بیدگل در شهرک های صنعتی دیده می شود. طبیعتا بیشترین حجم تولید فرش های ماشینی هم در این منطقه عرضه می شود. قطعا بررسی معتبرترین کارخانه فرش کاشان به شما این امکان را می دهد که بتوانید از بین هزاران کارخانه مختلف، مطمئن ترین آن را انتخاب نمایید.

معرفی معتبرترین کارخانه فرش کاشان

اما چه کارخانه هایی در سطح کاشان معتبر هستند و می توانیم به آنها اعتماد کنیم؟ به طور کلی کارخانه های معتبر در کاشان کم نیستد و اگر بخواهیم آنها را یکی یک نام ببریم شاید در قالب یک مقاله نتوانیم آن را ادا کنیم. بنابراین ما در اینجا به علاوه اینکه چند تا از مطرح ترین کارخانه های فرش ماشینی کاشان را برای شما نام می بریم، فرمول پیدا کردن یک کارخانه معتبر فرش ماشینی را هم برای شما تشریح خواهیم کرد.

و اما چند تا از معتبرترین کارخانه فرش کاشان عبارتند از:

 • کارخانه فرش اعیان

یکی از کارخانه های با اصالت و قدیمی فعال در حوزه فرش ماشینی که می تواند محل مناسبی برای پیداکردن فرش های شما باشد، کارخانه فرش اعیان است که انواع فرش ۱۰۰۰ شانه، ۱۲۰۰ شانه و ۱۵۰۰ شانه را عرضه می کند.

 • کارخانه فرش بزرگمهر

فرش بزرگمهر یکی از بزرگترین گروه های تولیدی در حوزه فرش ماشینی است که انواع فرش مدرن و کلاسیک را برای استفاده مشتریان خود به تولید می رساند.

نوشته های مشابه
 • کارخانه فرش قیطران

فرش قیطران هم یکی از معتبرترین کارخانه هایی است که حتما نام آن را از تلویزیون شنیده اید. قیطران بیشتر تمرکز خود را بر صادرات بنا نهاده است.

 • کارخانه فرش فرهی

فرش فرهی کاشان یکی از معتبر ترین و بزرگترین برند های تولیدکننده فرش در کشور است که شعبه های فروش آن با عنوان آقای فرش در حال فعالیت هستند.

 • کارخانه فرش آویسا

کارخانه فرش آویسا تولید کننده انواع فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰ می باشد که انواع محصولات خود را به صورت معمولی و گل برجسته تولید می کند. همچنین امکان سفارش فرش های بزرگ پارچه با تراکم ۳۶۰۰ و شانه ۱۲۰۰ فراهم شده است و این شرکت فرش های ابعاد بزرگ به دیگر کشور ها صادر می کند.

 • کارخانه فرش قالی سلیمان

قالی سلیمان هم یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین کارخانه های فعال در عرصه فرش ماشینی به شمار می رود که برای شما گزینه مناسبی برای خرید به شمار می رود.

همانطور که گفتیم تعداد کارخانه ها زیاد هستند و نمی توان تمامی آنها را در قالب یک مطلب برای شما بیان کرد.

ویژگی های معتبرین کارخانه فرش کاشان

هر کارخانه فرش دارای ویژگی هایی باید باشد تا قابل اعتماد باشد و بتوانیم از آن محصولات با کیفیتی را انتظار داشته باشیم. اما به نظر شما یک کارخانه فرش ماشینی باید در برگیرنده چه ویژگی هایی باشد؟

از نظر یک کارشناس، کارخانه فرش معتبر از ویژگی های زیر برخوردار است:

 • در آن از دستگاه های بافنده واقعی استفاده می شود!
 • فرش های ماشینی بافته شده با الیاف با کیفیت به تولید برساند.
 • دارای واحد فروش معتبر و حضوری باشد، چون ممکن است کارخانه به صورت مجازی فعال باشد.
 • فرش های ماشینی عرضه شده با طرح های زیبا و تراکم بالا به تولید می رساند.
 • از جدیدترین دستگاه های فرش ماشینی استفاده می برد.

نتیجه گیری و کلام آخر

به طور کلی انتخاب یک کارخانه فرش در کاشان زیاد هم سخت نیست، فقط باید اراده داشته باشید و به شهرک های صنعتی بروید تا بتوانید معتبرترین کارخانه فرش کاشان را در انواع و اقسام نامها مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا