فیلتر براساس قیمت
براساس برند سازنده
برند
شانه فرش
ابعاد فرش
رنگ زمینه
جنس نخ فرش
شکل فرش
تراکم عرضی فرش
شهر تولید کننده
تعداد رنگ

نمایش ۱ - ۲ کالا از ۲

فرش قیطران یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید کننده‌ی فرش ماشینی در ایران می‌باشد که با سابقه 30 ساله خود به یکی از برندهای فرش ماشینی در جهان تبدیل شده است. فرش قیطران اولین تولید کننده‌ی فرش 1000 شانه در جهان در سال 1392 و فرش 1200 شانه در سال 1394 می باشد. این شرکت تولید کننده با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن و تمام اتوماتیک اقدام به تولید نخ اکریلیک ظریف و لطیف (نمره 50 و 60 ) مطابق با استانداردهای جهانی کرده و به عنوان اولین تولید کننده‌ی فرش 1500 شانه در جهان مطرح شد.
با توجه به کیفیت فرش‌های تولیدی و استفاده از الیاف و نخ درجه یک بدون استفاده از هیچگونه رنگ نساجی آسیب‌رسان carcinogenic در رنگرزی نخ ها، به عنوان اولین صنعت تولید‌ کننده فرش ماشینی ایرانی موفق به دریافت استاندارد جهانی OEKO-TEX100 شد. این استاندارد نشان دهنده میزان سلامت الیاف استفاده شده در فرش ماشینی و عدم حساسیت آن به پوست افراد می‌باشد. شرکت تولید کننده‌ی فرش قیطران با صادرات فرش خود به 67 کشور جهان، به عنوان صادرکننده‌ی نمونه‌ی ملی در 3 سال متوالی (94 تا 97) در ایران شد.
فرش قیطران با داشتن بهترین تیم طراحی فرش، ارائه دهنده‌ی زیباترین طرح‌های فرش در ایران و جهان می‌باشد. از جمله طرح‌های تولیدی این شرکت، طرح ویدا، چیچک، دلکش، دلبر، پوری، شکوفه، آذین، ساینا، پرنسز، شاهانه، سمن، ماهان، آیناز، سارا، گوهر و … می‌باشد که بصورت ساده و گل برجسته بافته می‌شوند. فرش‌های شرکت قیطران در ابعاد مختلف 6 متری، 9 متری و 12 متری، مطابق با نیاز مشتریان تولید می‌شود.
دیجی فرش با ارائه خدمات خرید اینترنتی فرش قیطران، امکان خرید آسان انواع فرش را برای مشتریان عزیز امکان پذیر نموده است. اطلاعات کامل تمامی فرش‌ها ( ابعاد، رنگ، جنس نخ، شانه، تراکم و قیمت) برای انتخاب بهتر مشتریان در سایت درج شده است.

مقایسه ( 0 مورد )