دانستنی های فرش و نگه داری فرش در خانه

پرفروش ترین فرش سال کدام فرش ها هستند؟

در این سال ها که بازار خرید و فروش فرش داغ است، تنوع بسیار بالایی از محصولات در این بازار دیده می شود. اگر میخواهید به دنبال این باشید که یک فرش ماشینی مناسب پیدا کنید، باید ببینید که سلیقه مردم بیشتر روی کدام فرش ها بوده است، اینگونه قطعا کار شما بسیار بسیار راحت تر خواهد بود. ما در این مطلب می خواهیم در مورد پر فروش ترین فرش سال صحبت کنیم که قطعا می تواند برای شما محتوای مفیدی باشد.

آیا در خرید فرش دچار سردرگمی هستید؟ آیا به دنبال بهترین و پرفروش ترین فرش سال هستید؟ آیا نمیدانید که باید چه فرشی را با چه رنگی برای منزل خود انتخاب نمایید؟ دقیقا این مطلب برای افرادی نوشته شده است که در انتخاب فرش ماشینی مورد نظر خود دچار مشکل هستند. پس با ما همراه باشید و از خواندن این مطلب لذت ببرید.

نکاتی درباره پر فروش ترین فرش سال

در مورد پر فروش ترین فرش سال باید در دو دسته فرش نظر بدهیم. فرش های ماشینی و فرش های دستباف دو دسته کاملا جدا از یکدیگر هستند و معمولا طرح هایی که در هر گروه بافته می شود با هم بسیار متفاوت هستند. در ادامه به طور مجزا به پر فروش ترین فرش های ماشینی و دستباف می پردازیم تا هم عزیزانی که مایل به خرید فرش دستباف هستند و هم عزیزانی که مایل به خرید فرش ماشینی هستند، بتوانند از این مطلب نهایت استفاده را ببرند.

معرفی پرفروش ترین فرش دستباف سال

پرفروش ترین فرش های دستباف از نظر طرح و رنگ قطعا باید متعلق به شهر های معروف در این زمینه باشد که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت:

  •       فرش دستباف تبریز: فرش های دستباف تبریز به علت داشتن طرح های ریز بافت و تولید با رنگ بندی های زیاد یکی از انواع پر فروش ترین فرش های دستباف به شمار می روند. البته فرش های دستباف تبریز از قیمت بالایی هم برخوردار هستند.
  •       فرش دستباف کاشان: فرش دستباف کاشان به خاطر داشتن رنگ های لاکی بسیار معروف است. فرش های کاشان تقریبا با قیمت مناسب در دسترس هستند و به علت استفاده از تعداد رنگ بالا و ظرافت مناسب و همچنین قیمت پایینی که دارند، توسط مردم بیشتر در سبد خرید قرار می گیرند.
  •       فرش دستباف قم: قم یکی از شهرهایی است که در چندسال اخیر توانسته است تولیدات خوبی روانه بازار کند. فرش های دستباف قم با رنگ بندی متنوع و ظرافت بسیار بالا در سال های اخیر جزء فرش های پرفروش بوده اند. فرش های ۱۱۰ رج قم از فرش های پر فروشی هستند که در بازار دیده می شوند.

معرفی پرفروش ترین فرش ماشینی سال

فرش های ماشینی به علت قیمت ارزان تر از فرش های دستباف، بیشتر توسط مردم خریداری می شوند. به همین دلیل می خواهیم به چند مورد از پرفروش ترین این فرش ها بپردازیم:

  •       پرفروش ترین فرش های ماشینی از نظر طرح: فرش هایی مثل حوض نقره، باغ ارم، هریس، نایین، از سری طرح ها و نقشه هایی هستند که به شدت توسط مشتریان مورد استقبال قرار گرفته اند. این فرش ها در رنگ بندی های مختلف در بازار موجود هستند.
  •       پرفروش ترین فرش های ماشینی از نظر رنگ: فرش های ماشینی با رنگ هایی مثل فیلی، موشی، لاکی، انبه ای، سرمه ای از پر فروش ترین رنگ های فرش سال به شمار می روند که مردم از آنها به خوبی استقبال داشته اند.
  •       پرفروش ترین فرش های ماشینی از نظر تعداد شانه: فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه در امسال از بهترین و پرفروش ترین فرش های ماشینی به شمار می رود که به خاطر طرح های زیبا، رنگ بندی مناسب و ظرافت بالا مورد استقبال قرار گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا