مشاهده همه 4 نتیجه

فرش محتشم طرح باغ جان

فرش 1500 شانه محتشم کاشان طرح باغ جان سلیور کد 541505

فرش محتشم طرح باغ جان : فرش ماشینی کاشان طرح باغ جان سیلور (نقره ای) یکی از فرش های جدید و زیبای 1500 شانه شرکت فرش محتشم کاشان است،

که توسط جدیدترین دستگاه فرش ماشینی با نقش و نگار نقشه فرش افشان تولید شده است.

فرش های 1500 شانه کاشان به دلیل ریز نقشی و ظرافتی که بافت دارند جزء فرش های سنگین و گران قیمت به حساب می آیند.

فرش محتشم کاشان 1500 شانه طرح باغ جان سیلور کد 541505

چه نکاتی را باید در هنگام خرید فرش 1500 شانه از سایت دیجی فرش به آن توجه کنیم؟

قبل از اینکه ما بخواهیم فرش 1500 شانه باغ جان زمینه سیلور را برای منزل خود انتخاب کنیم،

قبلش باید به یکسری نکات مهم قبل از خرید به آن توجه کنیم تا بتوانیم فرشی مناسب را نسبت به سلیقه و نوع دکوراسیون منزلمان انتخاب کنیم. برای اینکار ما یکسری نکات را برای شما بازگو می کنیم تا در انتخاب فرش تان کمک کننده خواهد بود.

این نکات شامل: نوع متراژ، نوع دکوراسیون و رنگبندی ،که بر اساس آن می خواهید فرش را انتخاب کنید،

که  آیا با  این زمینه فرش 1500 شانه  همخوانی دارد یا خیر و یا  ممکن است در  تضاد یکدیگر باشند.

طرح باغجان فرش محتشم

کفپوش و دیواره های اتاق یا پذیرایی منزل از چه نوعی و چه رنگی است؟

پارکت، لمینت، سرامیک، کاغذ دیواری و یا سفید کاری ساده است.

نوع مبلمانی که در اطراف فرش  می خواهید مورد استفاده قرار دهید از چه نوعی است؟

آیا مبل ها از نوع تاج دار سلطنتی  یا کاناپه ای به رنگ سفید یا کرم رنگ هستند ما در اینجا سعی کردیم شما را با یکسری نکات مهم آشنا کنیم تا در هنگام خرید فرش های 1500 شانه یا دیگر فرش ها به آن توجه کنید.

 مشخصات فرش 1500 شانه محتشم کاشان طرح باغ جان سیلور کد 541505

در  این فرش 8 رنگ 1500 شانه از نوع نخ صد درصد اکریلیک هیت ست استفاده شده است که با تراکم عرضی 4500 با زمینه  نقره ای (سیلور) بافته شده است.

نخ به کار گرفته شده در این فرش از دو ویژگی منحصر به فرد نسبت به سایر نخ های مورد استفاده در فرش ماشینی کاشان برخوردار است؛ یکی ضد حساسیت بودن و دومی نداشتن پرزدهی فرش که در  سلامت محیط خانه  می تواند بسیار تأثیر گذار باشد.

طرح باغ جان محتشم

فرش 1500 شانه محتشم کاشان طرح باغ جان متالیک کد 541508

فرش ماشینی کاشان طرح باغ جان متالیک را می توان جزء یکی از فرش های زیبای 1500 شانه محتشم کاشان به شمار آورد، که با جدیدترین دستگاه فرش ماشینی کاشان با نقش و نگاری از نقشه فرش افشان، طراحی و بافته شده است. این فرش ها به دلیل ظرافتی و ریز نقشی  که دارند در فرش های سنگین و گران قیمت دسته بندی می شوند.

فرش 1500 شانه محتشم کاشان طرح باغ جان متالیک کد 541508

راهنمای خرید فرش 1500 شانه کاشان از سایت دیجی فرش

قبل از اینکه ما بخواهیم فرش 1500 شانه باغ جان متالیک را انتخاب کنیم، باید قبلش به یکسری نکات مهم توجه کنیم تا بتوانیم یک فرش مناسب را نسبت به سلیقه و نوع دکوراسیون منزلمان تهیه کنیم.این نکات شامل:نوع متراژ فرش، نوع دکوراسیون و رنگبندی  منزل و… که با زمینه فرش 1500 شانه انتخابی شما همخوانی دارد یا خیر و ممکن است در  تضاد یکدیگر باشند.کفپوش و دیواره های اتاق یا پذیرایی منزل از چه نوعی و چه رنگی است؟ پارکت، لمینت، سرامیک، کاغذ دیواری و یا سفید کاری ساده اند. نوع مبلمانی که در اطراف فرش  قرار است استفاده کنید از چه نوعی خواهند بود؟ آیا از  مبل های چوبی تاج دار سلطنتی یا از نوع کاناپه ای به رنگ سفید  و کرم، و خیلی سوال های دیگر که امکان دارد ذهن شما را مشغول کند و می خواهید به آن جواب بدهید. اما اگر سوالی درباره خرید فرش 1500 شانه کاشان دارید، می توانید آن را با همکاران ما در سایت مرکزی دیجی فرش در میان بگذارید تا به آن ها پاسخ داده شود.

مشخصات فرش 1500 شانه محتشم کاشان طرح باغ جان متالیک کد 541508

شرکت محتشم کاشان  برای نخ خابی این فرش 8 رنگ 1500 از نوع نخ صد درصد اکریلیک هیت ست استفاده کرده است، که با تراکم عرضی 4500 با زمینه متالیک بافته شده است.این نخ نسبت دیگر نخ های فرش ماشینی از دو تفاوت عمده برخوردار است؛ اولی ضد حساسیت بودن آن و دومی نداشتن پرزدهی فرش که می تواند در سلامت محیط خانه ما بسیار تأثیر گذار باشد.

فرش 1500 شانه محتشم کاشان طرح باغ جان کرم کد 541507

فرش ماشینی کاشان طرح باغ جان کرم جزء فرش های زیبای 1500 شانه محتشم کاشان است، که با جدیدترین دستگاه فرش ماشینی کاشان با نقش و نگاری از نقشه فرش افشان تولید شده است. فرش 1500 شانه کاشان به دلیل ریز نقشی و ظرافتی که در بافت خود دارند از آن دسته فرش های سنگین و گران قیمت محسوب می شوند.

فرش 1500 شانه کاشان طرح باغ کرم کد 541507

راهنمای خرید فرش 1500 شانه کاشان از سایت دیجی فرش

قبل از اینکه ما بخواهیم فرش 1500 شانه باغ جان زمینه کرم را انتخاب و خریداری کنیم، باید قبلش به یکسری نکات مهم قبل از خرید توجه کنیم تا بتوانید یک فرش مناسب نسبت به سلیقه و نوع دکوراسیون منزلمان تهیه کنیم.ما در اینجا یکسری نکات مهم را برای شما بازگو خواهیم کرد تا در انتخاب فرش 1500 شانه کمک کننده باشد. این نکات شامل:نوع متراژ فرش، نوع دکوراسیون و رنگبندی  منزل و… که آیا با زمینه فرش 1500 شانه انتخابی شما همخوانی دارد یا خیر و یا ممکن است در  تضاد یکدیگر باشند.کفپوش و دیواره های اتاق یا پذیرایی منزل از چه نوعی و چه رنگی است؟ پارکت، لمینت، سرامیک، کاغذ دیواری و یا سفید کاری ساده اند. نوع مبلمانی که در اطراف فرش  قرار است استفاده قرار  بدهید از چه نوعی خواهند بود؟ آیا از مبل ها تاج دار سلطنتی  چوبی اند یا کاناپه ای به رنگ سفید  و کرم، و خیلی سوال های دیگر که امکان دارد ذهن شما را مشغول کند.اگر سوالی در این زمینه خرید فرش 1500 شانه کاشان دارید، می توانید آن را با همکاران ما در سایت مرکزی دیجی فرش در میان بگذارید تا آن ها بتوانند شما را راهنمایی کنند.

توجه: تمام موارد گفته شده بر اساس سوال های پر تکرار و پرسیده شده خریداران می باشد. سلیقه انتخابی شما به تمام موارد گفته شده ارجعیت دارد.

 

مشخصات فرش 1500 شانه محتشم کاشان طرح باغ جان کرم کد 541507

نخ خاب فرش 8 رنگ 1500 شانه محتشم کاشان از نوع نخ صد درصد اکریلیک هیت ست می باشد که با تراکم عرضی 4500 با زمینه  کرم بافته شده است.این نخ از دو ویژگی مهم و منحصر به فرد نسبت به دیگر سایر نخ ها برخوردار است؛ اولی ضد حساسیت بودن آن و دومی نداشتن پرزدهی فرش که در سلامت محیط خانه می تواند بسیار تأثیر گذار باشد.

فرش 1500 شانه محتشم طرح باغ جان اطلس زمینه سرمه ای کد 541506

فرش ماشینی کاشان طرح باغ جان اطلس یکی از فرش های زیبا و جدید 1500 شانه محتشم است، که توسط جدیدترین دستگاه بافت فرش ماشینی محتشم کاشان با برگرفته شده از نقشه فرش افشان تولید شده است. فرش های 1500 شانه به دلیل ریز نقشی و ظرافتی که دارند جزء فرش های سنگین و گران قیمت به شمار می آیند.

فرش کاشان 1500 شانه محتشم طرح باغ جان اطلس کد 541506

نکاتی که در هنگام خرید فرش 1500 شانه از سایت دیجی فرش باید به آن توجه کنیم؟

قبل از اینکه ما بخواهیم فرش 1500 شانه باغ جان اطلس زمینه سرمه ای را برای یکی از قسمت های منزل خود انتخاب کنیم، باید به یکسری نکات مهم قبل از خرید توجه کنیم تا فرشی مناسب، با توجه به سلیقه و نوع دکوراسیون منزل خود انتخاب کنیم.این نکات شامل: نوع متراژ، دکوراسیون و رنگبندی  اتاق ها منزل، نسبت به زمینه فرش 1500 شانه باغ جان اطلس،  همخوانی دارد یا خیر و یا در  تضاد یکدیگر هستند.کفپوش و دیواره های اتاق یا پذیرایی منزل از چه سبک و رنگی است؟ پارکت، لمینت، سرامیک، کاغذ دیواری و یا سفید کاری ساده است. نوع مبلمانی که در اطراف فرش  قرار است مورد استفاده قرار بدهید از چه نوعی است؟ آیا آن مبل ها از نوع تاج دار سلطنتی  یا کاناپه ای به رنگ سفید یا کرم رنگ هستند. و خیلی نکات ریز و درشتی که نسبت به سلیقه خود، آن ها را باید در نظر بگیریم.

مشخصات فرش 1500 شانه محتشم کاشان طرح باغ جان اطلس کد 541506

نخ استفاده شده در این فرش 8 رنگ 1500 شانه از نوع نخ صد درصد اکریلک هیت ست است که با تراکم عرضی 4500 با زمینه  سرمه ای بافته شده است.نخ به کار گرفته شده در این فرش از دو ویژگی منحصر به فرد نسبت به سایر نخ های مورد استفاده در فرش ماشینی کاشان برخوردار است؛ یکی ضد حساسیت بودن و دومی نداشتن پرزدهی فرش که در  سلامت محیط خانه  می تواند بسیار تأثیر گذار باشد.
آشنایی بیشتر با فرش محتشم طرح باغ جان

فرش محتشم طرح باغ جانهمانطور که از نام فرش محتشم طرح باغ جان مشخص است این فرش یک طراحی خاص و ویژه دارد که همین ویژگی آن هم باعث شده است که در بین بسیاری از فرش های 1500 شانه بعنوان فرش پرطرفدار و محبوب قرار بگیرد. کلکسیونی که برای این فرش در نظر گرفته شده، در آثار و کلکسیون های کلاسیک است. سبک بافت این فرش کاملا ایرانی است و طرح های استفاده شده در ان نیز هنر یک ایرانی است. که زیبایی خاص خود را به همه ی افرادی که طرفدار این نوع از فرش ها هستند نشان داده است. قطعا کسانی که این فرش را تهیه می کنند از طرح های خاص و ایرانی خوششان می آید و این نوع از طرح ها را می پسندند.

نکته اینجاست که این فرش محتشم باغ سیلور یک طرح کاملا ایرانی است ولی از سر تا سر جهان آن را سفارش می دهند. و به عنوان یک طرح زیبا و خاص و یک آثار زیبا از ان در منزل های خود استفاده می کنند. پالت استفاده شده در این نوع از طرح های این فرش پالت طبیعت می باشد که بسیار عالی و زیبا است .

فرش محتشم باغ جان سیلور

مشخصات فرش محتشم باغ جان سیلور

نوع بافتی که در این نوع از فرش محتشم باغ جان سیلور به کار رفته است  بافت برجسته است و در ۸ رنگ مختلف و زیبا و خاص می توان آن را تهیه کرد. این فرش ۱۵۰۰ شانه است و تراکم  ان ۴۵۰۰ می باشد. همان طور که میدانید در هر فرشی گره هایی به کار رفته است، تعداد گره های این فرش بر متر مربع حدود۲۲۵۰۰۰۰۰ می باشد.ارتفاع نخ خاب این فرش ها ۵+۱ میلیمتر می باشد. جنس نخ های به کار رفته در این فرش ها اکرلیک هیت ست شده ( بدون پرز) می باشد. از نظر کیفیت نخ هم می بینید که از بهترین نوع نخ استفاده می شود. این فرش را می توانید در اندازه های مختلف و همچنین در قواره های مختلف سفارش دهید و از استفاده از این نوع فرش با ارزش بهره مند بشود.

ویژگی های فرش طرح باغ جان کرم

این فرش زیبا و پر طرفدار هم ۱۵۰۰ شانه می باشد و از نظر ویژگی های کیفیتی و زیباییی دقیقا با فرش محتشم باغ جان سیلور مشترک می باشد. تنها موردی که ممکن است با آن تفاوت داشته باشد این است که  فرش طرح باغ جان کرم  همان طور که از اسمش مشخص است  دارای یک زمینه ی کرم رنگ می باشد. این فرش با استفاده از بهترین نوع دستگاه های بافت فرش  و تکنولوژی اروپا تولید می شود. که همین ویژگی باعث افزایش محبوبیت این کار ها شده است.

رنگ زمینه ی این نوع فرش یعنی  فرش طرح باغ جان کرم  همان طور که از اسم آن مشخص و واضح می باشد به رنگ کرم است. البته این رنگ بسیار در کنار رنگ های مختلف زیبایی خاصی به فرش می دهد. چرا که همان طور که قبلا هم گفته شده است این فرش در ۸ رنگ مختلف وجود دارد که این ۸ رنگ در کنار رنگ کرم بسیار زیبا و پرطرفدار می باشد. مورد  دیگر این است که تراکم عرضی این فرش ۴۵۰۰ می باشد. به همه ی شما توصیه می شود که از این نوع از فرش زیبا و معرکه و همچنین پرطرفدار و عالی دیدن بفرمایید و آن را تهیه کنید و از این کالای با کیفیت استفاده کنید.

ویژگی های فرش طرح باغ جان کرم

فرش 1500 شانه طرح باغ جان متالیک، فرشی بی نظیر

فرش 1500 شانه طرح باغ جان متالیکهر کس که نام این برند( فرش محتشم کاشان) و یا نام طرح فرش را (فرش باغ جان) می شنود می تواند از همان راه دور و ندیده هم متوجه زیبایی و خاص بودن این کار بشود. شرکت فرش محتشم بعد از تولید فرش 1500 شانه طرح باغ جان متالیک از همان ابتدای که شروع کرد به دلیل استقبال از این طرح، توانست طرفدار های زیادی را به خود جلب کند و بسیار در زمینه ی تولید فرش های ۱۵۰۰ شانه طرح باغ جان متالیک موفقیت های زیادی را کسب کند. این فرش طرح ترنج و لچک که در اکثر طرحهای  فرش ماشینی وجود دارند را حذف کرده و همین موضوع باعث شده که یک فرش جدید را طراحی کرده باشند و این طرح بین همه ی طرح هایی که آمده است و ترنج دارد بسیار خاص و زیبا باشد  و طرفدار های زیادی را برای خود داشته باشد.

فرش باغ جان محتشم طرح باغ جان اطلسی

فرش باغ جان محتشم طرح باغ جان اطلسی از دیگر آثار معرکه و زیبای ساخته شده  در کاشان می باشد که رنگ اطلسی آن بسیار زیبا و مدرن است که می توان در هر مکانی از آن استفاده کرد و زیبایی آن مکان را به حداکثر خود رساند. این فرش به خاطر این رنگ خاص و زیبایی که دارد می توان آن را با انواع رنگ ها ست کرد و دکوراسیون منزل خود را با توجه به آن انتخاب کرد. در حاشیه ی این مدل از فرش یعنی فرش باغ جان محتشم اطلسی از گلدانهای کوچک و زیبایی استفاده شده است که بسیار زیبا و قشنگ است که توجه هر کسی را به خود جلب می کند. دلیل ان هم طراحی خاص و ظریف کاری خاصی است که در ساخت و طراحی این نوع از فرش به کار رفته است.

ویزگی فرش های طرح باغ جان

در این نوع از فرش ها معمولا رنگ های شاد و رنده به کار می رود و ان قدر زیبا و شاد است که این شادی و زیبایی و حال خوب را حتی می تواند به منزل شما هم ببخشاند و زیبایی خانه تان را چندین برابر بکند. کسانی که از این نوع از فرش یعنی فرش طرح باغ جان اطلسی استفاده می کنند می توانند برا ست کردن آن با دکوراسیون های منزل خود یا هم چنین برای ست کردن مبل های منزل خود با ان ها برای مبل های خود از رنگ هایی مثل  رنگ آبی و یا رنگ زرد و یا رنگ هایی مثل سفید و خاکستری و همچنین نقره ای و یا قرمز و حتی طلایی استفاده کنید. البته این موضوع به سلیقه ی خود شما هم بستگی دارد.

فرش باغ جان محتشم طرح باغ جان اطلسی

همه ی کسانی که قصد خرید فرش را دارند به آنها توصیه می شود که از یک فرش با کیفیت زیاد و عالی و همچنین طرح های خاص استفاده کنند. پیشنهاد ما به شما که یک کالای زیبا و خوب را استفاده کنید و از زیبایی های آن ها در منزل های خود لذت ببرید فرش محتشم باغ جان سیلور  و فرش طرح باغ جان کرم  و فرش ۱۵۰۰شانه ی طرح باغ جان متالیک و فرش یاع جان محتشم طرح باغ جان  اطلسی می باشد که در ارتباط با آنها توضیح کامل داده شد و شما با انتخاب آن می توانید زیبایی و شادی و سرزندگی را به منزل خود هدیه کنید.

تعدادی از طرحهای مشابه :

فرش محتشم طرح شاهین

فرش محتشم کاشان طرح باغ فین

فرش محتشم طرح لاکچری

فرش محتشم طرح باران

فرش محتشم کاشان طرح کیهان فیلی

فرش طرح باغ جان

دکوراسیونی زیبا با یکی از نمونه های فرش محتشم طرح باغ جان

ویژگی که به این نوع از فرش ها داده اند باعث شده است تا در طراحی دکوراسیون منزل نیز به کسانی که علاقه مند به این نوع از فرش هستند کمک زیادی بشود. چرا که این فرش با طرح خلوت تر اما شیک تر باعث می شود تا زیبایی و طرح و حتی رنگ وسیله های اطراف خانه بیشتر از همیشه و زیبا تر از همیشه به چشم بخورد و زیبایی و ترکیب رنگی زیبای منزل های شما مشتری های عزیز را بیش تر از همیشه بکند.

از ویژگی های دیگر این فرش ها این است که طراحی هایی که در کناره های این فرش ها انجام شده است بسیار دقیق و زیبا است و  با دقت طراحی شده است که در کنار وسایل خانه می توانید حتی به ظرافت این کار زیبا و فوق العاده هم توجه کنید و زیبایی خانه ی خود را به حداکثر ترین حالت های ممکن برسانید.

فرش های 1500 شانه

فرش با زمینه ی متالیک یک طراحی و ترکیب رنگی به شدت خاص و زیبا دارد به همین دلیل این فرش را برای فضاهای بزرگ و خاص و همچنین خیلی شیک مورد استفاده قرار می دهند. این فرش در بین فرش های دیگر این برند فاخر تر و زیبا تر است به همین دلیل هم آن را در مکان های بزرگتر و سبک تر استفاده می کنند.

اگر جهت خرید این به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید با کارشناسان ” دیجی فرش” تماس بگیرید.

تخفیفات ویژه
0 سبد خرید
صفحه اصلی
×