فرش 1200 شانه

 • بهترین انتخاب شانه در فرش وینتیج

  انتخاب شانه در فرش وینتیج، یکی از عوامل مهم در تعیین کیفیت و قیمت فرش است. شانه فرش، تعداد گره های موجود در هر متر عرض فرش است. هرچه تعداد شانه فرش بیشتر باشد، گره های بیشتری در آن بافته شده است و فرش ظریف تر و زیباتر می شود.

  در فرش کهنه نما، معمولاً از شانه های 500 تا 1500 استفاده می شود. فرش ها با شانه 500 تا 700، قیمت کمتری دارند و برای استفاده در فضاهای پرتردد مناسب نیستند. فرش ها با شانه 700 تا 1500، قیمت بالاتری دارند و برای استفاده در فضاهای کم تردد مناسب هستند.

  در هنگام انتخاب شانه فرش وینتیج، باید به عوامل زیر توجه کنید:

  اهمیت شانه در فرش وینتیج

  شانه در فرش پتینه، تعداد گره های موجود در هر متر عرض فرش است. هرچه تعداد شانه فرش بیشتر باشد، گره های بیشتری در آن بافته شده است و فرش ظریف تر و زیباتر می شود.

  اهمیت شانه در فرش وینتیج به شرح زیر است:

  در هنگام انتخاب فرش کهنه نما، باید به شانه فرش نیز توجه کنید. اگر به دنبال فرشی با طرح های ریز و ظریف هستید، بهتر است از فرشی با شانه بالاتر استفاده کنید. اگر به دنبال فرشی با طرح های درشت و ساده هستید، می توانید از فرشی با شانه پایین تر استفاده کنید.

  انتخاب تراکم در فرش پتینه

  انتخاب تراکم در فرش وینتیج، یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین کیفیت و قیمت فرش است. تراکم فرش، تعداد گره های موجود در هر متر طول فرش است. هرچه تعداد تراکم فرش بیشتر باشد، گره های بیشتری در آن بافته شده است و فرش محکم تر و بادوام تر می شود.

  در فرش ها، معمولاً از تراکم های 200 تا 3600 استفاده می شود. فرش ها با تراکم 200 تا 1000، قیمت کمتری دارند و برای استفاده در فضاهای کم تردد مناسب هستند. فرش ها با تراکم 1000 تا 3600، قیمت بالاتری دارند و برای استفاده در فضاهای پرتردد مناسب هستند.

  در اینجا چند نکته اضافی در مورد انتخاب شانه فرش وینتیج وجود دارد:

  با رعایت نکات ذکر شده، می توانید شانه مناسبی را برای فرش وینتیج خود انتخاب کنید.

  برای خرید فرش ماشینی کاشان می توانید بعد از مراجعه به سایت دیجی فرش و انتخاب فرش مورد نظر خودتان با کارشناسان ما تماس بگیرید و خرید خود را نهایی کنید.

  میانگین امتیازات ۳ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ×