چرا فرش‌های طرح لایت فروش بیشتری دارند؟

چرا فرش‌های طرح لایت فروش بیشتری دارند؟

چرا فرش‌های طرح لایت فروش بیشتری دارند؟

فرش‌ها بر اساس طرح، کیفیت و قیمت، مخاطبان خاص خود را دارند. از بین این گروه، فرش‌های لایت که اولین‌بار طرح آن از کشور ترکیه وارد ایران شد موردتوجه هم‌وطنان ما قرار گرفت. لذا باتوجه‌به سابقه دیرین تولید فرش در ایران توانستیم فرش‌های طرح لایت را باکیفیت ارزان‌تر، تولید و روانه بازار فروش کنیم.

مدل‌های فرش طرح لایت

فرش‌ طرح لایت فرش‌هایی هستند که به دلیل رنگ‌بندی ملایم و خلوتی که دارند باعث ایجاد آرامش در فضای منزل می‌شوند. این مدل فرش‌ها به‌عنوان آن دسته از طرح‌های مدرن و پرفروش به‌حساب می‌آیند که به فرش‌های فانتزی و مدرن نام‌گذاری می‌گردند. یکی از ویژگی‌های فرش‌ طرح لایت، برجسته بودن آن است که همین امر باعث شده که متمایزتر از فرش‌ فانتزی دیگر شود. این فرش‌ها از کشور ترکیه به کشور ما صادر شده است که به آن فرش‌های ترک هم می‌گویند.

این فرش‌ها در عین ساده بودن، ظرافت و زیبایی‌های بی‌نظیری دارند؛ به همین دلیل مورد سلیقه نسل جوان و سایرین هستند. فرش‌های طرح لایت در نقش‌هایی متنوع و رنگ‌بندی‌های مختلف که شامل رنگ‌های کرم، نقره‌ای و … است تولید می‌شود. رنگ‌های روشن برای فضای کوچک و کم‌نور بسیار مناسب است و فضای منزل را روشن‌تر و دل‌بازتر می‌کند. اگر به دنبال این هستید که به منزلتان روحی دوباره بدهید و همچنین تغییروتحول عظیمی ایجاد کنید و آن را با دکوری‌های لوکس منزلتان، ست کنید این مدل فرش را حتماً خریداری نمایید.

این فرش‌ها فضای دکوراسیون منزل شما را تکمیل می‌نمایند. ظرافت در فرش‌ طرح لایت همانند فرش‌ دستبافت است؛ به همین دلیل به‌عنوان فرش‌ مدرن و امروزی، شناخته می‌شوند. به‌طورکلی این مدل از لحاظ کیفیت در بالاترین درجه قرار دارد و الیافی که در آن به‌کاررفته است بسیار مقاوم بوده و همچنین باعث ایجاد حساسیت، آلرژی و پرزدهی نمی‌شود.

ویژگی فرش‌های طرح لایت ایرانی

با اینکه فرش‌های ترک از شرکت‌های بزرگ ترکیه‌ای وارد می‌شود؛ اما دوام و ماندگاری فرش‌های ایرانی را ندارد همچنین به‌مرورزمان لطافت و کیفیت آن کاهش می‌یابد. یکی از مزیت‌های فرش ایرانی این است که از نقش‌های بیشتری در آن استفاده می‌شود و در اثر شست‌وشو کیفیتش را از دست نمی‌دهد. فرش‌ طرح لایت هم در مقابل عوامل محیطی مانند نور خورشید، مواد شیمیایی مقاوم بوده و هیچ‌گونه تغییر رنگی نمی‌دهند. تمایز اصلی بین فرش‌های ایرانی و ترک در طرح، نقشه، رنگ‌بندی و قیمت آن است. فرش‌های ایرانی در طرح‌های قدیمی تولید می شوند و همچنین دارای طراوت و رنگ‌آمیزی خاصی هستند. فرش‌های طرح لایت از نظر قیمت مقرون صرفه بوده و متناسب با توان مالی افراد است. عواملی مانند نخ، رنگ، جنس در قیمت تأثیر می‌گذارد. ضمناً این فرش‌ها با جدیدترین دستگاه‌ها و در ابعاد مختلف تولید می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تخفیفات ویژه
0 سبد خرید
صفحه اصلی
×