فیلتر براساس قیمت
براساس برند سازنده
برند
شانه فرش
ابعاد فرش
رنگ زمینه
جنس نخ فرش
شکل فرش
تراکم عرضی فرش
شهر تولید کننده
تعداد رنگ

نمایش ۱ - ۱۰ کالا از ۱۰

فرش زمینه طوسی

با توجه به تنوع زیادی که در زمینه‌های فرش ماشینی وجود دارد در حال حاضر فرش زمینه طوسی استقبال زیادی دارد البته غیر از فرش زمینه طوسی فرش هایی با رنگ های مشابه مثل فرش خاکستری فرش زمینه فیلی هم فروش زیادی دارد فرش های زمینه طوسی معمولاً به صورت طرح افشان بافته می‌شوند و یا فرش هایی هستند که زمینه خلوت دارند.

حاشیه این فرش ها به صورت رنگ بندی شده است در فرش های زمینه طوسی ممکن است حاشیه فرش به صورت کرم سرمه ای یا رنگهای دیگر باشد ولی بسیار هم دیده می شود و با توجه به سلایق مشتریان و تغییراتی که در طرح‌های آن داده می‌شود فرش زمینه طوسی را با همان حاشیه طوسی تولید می کند

فرش زمینه طوسی چند شانه هستند ؟

اکثرا در فرش های 1200 شانه و فرش های طرح وینتیج، طرح های زمینه طوسی بیشتر تولید می شود، البته در فرش های 1000 شانه و 700 شانه هم، فرش زمینه طوسی تولید می شود ؟

فرش ماشینی زمینه طوسی را از کجا می توانم تهیه کنم ؟

برای تهیه فرش زمینه طوسی در شانه ها و تراکم های متفاوت می توانید به سایت  دیجی فرش مراجعه فرمایید.

جنس نخ فرش رنگ طوسی از چه الیافی می باشد ؟

در فرش طوسی و یا فرش زمینه طوسی، معمولا از نخ آکرلیک هیدست شده استفاده می شود که بهترین نوع الیاف موجود در بازار ایران همین نخ آکرلیک هیدست شده می باشد.

آیا فرش ماشینی زمینه طوسی گل برجسته هم تولید می شود ؟

بله، در تولید فرش زمینه طوسی گل برجسته از دو نوع نخ به صورت همزمان استفاده می شود، هم نخ آکرلیک هیدست شده و  همنخ آکرلیک هایبالک، که این موضوع باعث برجستگی در خواب فرش می شود.

چرا فرش زمینه طوسی مورد استقبال قرار گرفته است ؟

جذابیت خاصی که فرش ماشینی زمینه طوسی داردآ این است که همزمان با چرک تاب بودن آن، رنگ روشن و شفافی هم دارد، این قضیه باعث استقبال زیاد مشتری فرش ماشینی شده است.

مقایسه ( 0 مورد )