فرش 1200 شانه

برندهای معتبر تولید کننده فرش ماشینی

در این صفحه با برندهای معتیر فرش ماشینی آشنا خواهید شد.

ویژگی ها و مشخصات هر برند را به صورت مفصل توضیح داده ایم تا بتوانید یک انتخاب خوب برای خرید اینترنتی فرش ماشینی داشته باشید.

برای دسترسی سریع به تولیدات هر برند فرش ماشینی از لینک های زیر استفاده نمایید

بهترین فرش ماشینی را انتخاب کنید.

فرش بزرگمهر ؛ بهترین فرش ماشینی

با تنوعی که در بازار فرش وجود دارد، به سختی می توان برندی را به عنوان بهترین فرش ماشینی در ایران معرفی کرد. شاید بزرگترین تفاوت برندهای مختلف فرش ماشینی ، تنوع در طرح ، رنگ و سایز فرش باشد. برندهای معتبر معمولا از مواد اولیه مرغوب استفاده می‌کنند. همچنین به دنبال ایجاد شرایطی هستند که مشتریان خریدی راحت‌تر داشته باشند. یکی از برندهای معتبر در این زمینه فرش بزرگمهر، است. این واحد صنعتی در سال 1374 با تولید فرش دستبافت شروع به فعالیت کرد و در کنار آن طراحی و بافت فرش های ماشینی را نیز مورد توجه قرار داد.

ویژگی های فرش بزرگمهر

در بافت فرش بزرگمهر ( صنایع نساجی شهاب) ، برای نخ خاب فرش از نخ پلی پروپیلن(P.P)  استفاده می شود. نخ خاب همان فاکتوری است که در  کیفیت بافت بهترین فرش ماشینی موثر خواهد بود. این نخ  به فرش  لطافت و نرمی می بخشد. وزن هر  فرش ماشینی به نخ خاب آن مربوط خواهد شد. بنابراین هر چه این نخ  مرغوب تر باشد، به همان میزان بر ارزش فرش ماشینی افزوده خواهد شد.

یکی دیگر از دلایلی که باعث شده تا از فرش بزرگمهر به عنوان بهترین فرش ماشینی یاد شود، بهره گیری از تکنولوژی مدرن  برای بافت فرش است. در بافت فرش های ماشینی این واحد صنعتی از نخ اکریلیک هیت ست شده استفاده می‌کند.

توجه به سلیقه مشتری و تنوع در محصولات نیز باعث موفقیت این برند شده است. بهترین فرش ماشینی بزرگمهر را می توانید با شانه های 1200 ، 1000 و 700 تهیه کنید. میزان تراکم فرش ها نیز 3600 ، 3000  و 2550 است.

تنوع فرش بزرگمهر

بهترین فرش ماشینی کودک، فانتزی، گلیم جاجیم، سجاده فرش و تابلو فرش را می توانید از برند بزرگمهر خریداری نمایید.

از جمله طرح های فرش بزرگمهر می توان به فرش سه بعدی اتاق خواب، فرش گل برجسته، طرح شنل، هالیدی، کلاسیک، فرش طرح افشان و … اشاره کرد.

فرش نیاوران ؛ بهترین فرش ماشینی

اگر به دنبال خرید بهترین فرش ماشینی هستید، فرش نیاوران نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد. فرش نیاوران متعلق به شهرستان آران و بیدگل است. این شهر در استان اصفهان واقع شده است.  فعالیت این شرکت در سال 1377 شروع شد.

ویژگی فرش نیاوران

فرش های این شرکت در دو نوع فرش معمولی و فرش گل برجسته طراحی و بافته می شوند. جنس نخ خاب از اکرولیک هیت ست شده  است  که از الیاف بایر آلمان تهیه می شود. نخ چله نیز از کیفیت خوبی برخوردار است. به همین دلیل فرش نیاوران مانند دیگر برندهای  معتبر تولید فرش ماشینی، لطیف، زیبا و ظریف است. بهترین فرش ماشینی نیاوران را می توانید در شانه های 700 ، 1000 و  1200 خریداری نمایید.  محصولات این شرکت دارای ضمانت 36 ماه است.  از جمله ویژگی های نخ اکریلیک هیت ست شده این است که فرش بافته شده، پرز نداده و ایجاد حساسیت نیز نخواهد کرد.  تنوع در رنگ نیز از دیگر ویژگی های فرش نیاوران است.

تنوع فرش نیاوران

بهترین فرش ماشینی نیاوران را می توانید در سایزهای مختلف برای فضاهای گوناگون خریداری نمایید.

از جمله طرح های این برند می توان به طرح افشان زمینه لاکی، طرح ارشیدا،  طرح خشتی، طرح هالیدی، طره کهکشان، طرح زمینه آبی و …. اشاره کرد.

فرش محتشم ، بهترین فرش ماشینی

برای خرید بهترین فرش ماشینی می توانید به سراغ فرش محتشم نیز بروید. این شرکت فعالیت خود را در سال 1382 آغاز کرد. در محصولات این شرکت از نخ، الیاف و رنگ مرغوب استفاده می شود.  مجموعه فرش محتشم تمام تلاش خود را می کند تا با تولید فرشهای ماشینی با کیفیت ، محصولی ارزشمند را در اختیار مشتریان قرار دهد.  فرش های این برند معتبر را می توانید در سایز و رنگ های مختلف، بدون محدودیت  خریداری نمایید. محصولات این شرکت به دو گروه اصلی مدرن و سنتی تقسیم بندی می شود.

ویژگی فرش محتشم

از جمله ویژگی های فرش محتشم می توان به مقاومت محصولات در برابر نور و سایش اشاره کرد. همچنین این محصولات مانند سایر فرش های ماشینی مرغوب دیگر از الیاف اکریلیک هیت ست شده بافته شده است و بنابراین پرز نداده و حساسیت ایجاد نخواهد کرد. رنگ ها استفاده شده در بافت فرش، نیز تثبیت شده هستند و بنابراین محدودیتی در شستشو نخواهند داشت.

تنوع فرش محتشم

چنانچه به دنبال خرید بهترین فرش ماشینی در طرح های فانتزی، کودکانه، کهنه نما، تابلو فرش، فرش چهل تکه و … هستید، فرش محتشم می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد.

برای خرید بهترین فرش ماشینی سنتی، کلاسیک، پرز بلند، مدرن، کودک و نوجوان، کهنه نما، طرح های  اصیل، تابلو فرش و چهل تکه در فرش محتشم انتخاب های بسیار متنوعی خواهید داشت. طرح های این برند برای استفاده در فضاهای مختلف منزل بسیار مناسب است.

چنانچه به دنبال خرید بهترین فرش ماشینی در طرح های فانتزی، کودکانه، کهنه نما، تابلو فرش، فرش چهل تکه و … هستید، فرش محتشم می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد.

برای خرید بهترین فرش ماشینی سنتی، کلاسیک، پرز بلند، فرش مدرن، کودک و نوجوان، کهنه نما، طرح های  اصیل، تابلو فرش و چهل تکه در فرش محتشم انتخاب های بسیار متنوعی خواهید داشت. طرح های این برند برای استفاده در فضاهای مختلف منزل بسیار مناسب است.

فرش پامچال ؛ بهترین فرش ماشینی

بهترین فرش ماشینی را می توانید از فرش پامچال نیز خریداری نمایید. این شرکت با نام تجاری فرش گلمهر در ابتدای دهه 70 شروع به فعالیت نمود. فعالیت این شرکت مربوط به تولید تابلو فرش و فرش ماشینی است. این مجموعه برای  تولید محصولات خود از بهترین تکنولوژِی در این زمینه بهره می برد.

ویژگی فرش پامچال:

فرش پامچال در سایز های متنوع و با کاربری های مختلف طراحی شده است. استفاده از الیاف مرغوب و رنگ های باکیفیت از دیگر ویژگی های این برند معتبر ایرانی است. الیاف بکار برده شده در محصولات هیت ست شده بوده  و از تثبیت رنگی برخوردار است. فرش های پامچال  لطافت، ظرافت و زیبایی مطلوبی  دارند و به همین دلیل در بازارهای جهانی شناخته شده ست.

تنوع فرش پامچال:

بهترین فرش ماشینی  پامچال را می توانید در شانه های 1200، 100 و 700  خریداری نمایید. در طراحی فرش ها از نقش و نگارهای سنتی و مدرن استفاده شده است. از جمله این طرح ها می توان به فرش های سه بعدی، کودکانه ، فریز آبرنگی، لایت برجسته، فرش وینتیج یا کهنه نما، کلاسیک، فولکلوریک، گبه، فرش مسجد و تشریفات، گلیم، پشتی سنتی و مدرن اشاره کرد.

فرش قیطران ؛ بهترین فرش ماشینی

از نظر برخی افراد  فرش قیطران به عنوان بهترین فرش ماشینی یاد می شود. این شرکت بیش از سی سال است که در این زمینه فعالیت دارد. طرح های متنوع ، استفاده از مواد اولیه مرغوب، در نظر گرفتن نیاز مشتری، استفاده از دستگاه و تکنولوژی های مدرن سبب شده است تا این برند جایگاه خوبی در صادرات نیز داشته باشد.

ویژگی فرش قیطران

در فرش قیطران نیز مانند سایر فرش های ماشینی مرغوب از الیاف اکریلیک هیت ست شده استفاده شده است. گستردگی طرح ها آن چنان است که برای هر سلیقه ایی طرحی وجود دارد. لطافت، وزن مناسب فرش، مقاومت الیاف در برابر حرارت، تثبیت رنگ از جمله ویژگی های فرش قیطران است.

تنوع فرش قیطران

برای خرید بهترین فرش ماشینی قیطران می توانید از انواع طرح های سنتی و مدرن آن استفاده نمایید. این جمله طرحهای این برند می توان به  طرح یاسمن و فرشته اشاره کرد. این فرش ها در شانه های 1200  و 1500 به فروش می رسند.

فرش شاهرخ ؛ بهترین فرش ماشینی

فرش شاهرخ نیز به عنوان  بهترین فرش ماشینی می تواند معرفی شود. این برند با بیش از 50 سال سابقه، یکی معتبرترین برندهای ایرانی است.  فرش های این شرکت در 1500 ، 1200 ، 1000 ، 700  و 500 شانه طراحی و بافته می شوند.

ویژگی فرش شاهرخ:

جنس نخ خاب محصولات این برند از اکرولیک هیت شده است، به همین دلیل ضد حساسیت بوده و پرز نمی ‎دهند.  هر طرحی از فرش  تنوع رنگی بسیار خوبی دارد.

تنوع فرش شاهرخ:

برای خرید بهترین فرش ماشینی وینتج، گل برجسته، اکریلیک ممتاز، فرش طرح کودک برند شاهرخ میتواند انتخاب مناسبی باشد.

بهترین فرش ماشینی و شانه فرش

برای خرید بهترین فرش ایرانی بهتر است با اصطلاحات رایج آن آشنا باشید. یکی از مهم ترین مفاهیم در این رابطه شانه فرش است. منظور از شانه فرش تعداد گره هایی است که در عرض فرش بافته می شود. این گره ها در هر متر مربع شمارش خواهند شد. وقتی گفته می شود فرشی 1500 شانه است، یعنی در هر متر مربع از عرض 1500 گره زده شده است. برای این منظور باید جنس نخ لطیف و ظریف باشد. به همین دلیل گفته می شود هر چقدر شانه فرش بیشتر باشد، طرح فرش ظریف تر و زنده تر است.  به اینگونه از فرش های ماشینی، دستبافت گونه نیز می گویند.

بهترین فرش ماشینی و رنگ فرش

تعداد رنگ هایی که در بافت فرش ماشینی استفاده می شود رابطه مستقیمی با ماشین بافندگی دارد. در این گونه از ماشین ها به طور معمولا از 5 تا 12 رنگ استفاده می شود. تعداد رنگ هایی که در فرش استفاده می شود، به شانه آن بستگی دارد. هر چه میزان شانه بیشتر باشد، یعنی از رنگ های بیشتری استفاده شده است.

بهترین فرش ماشینی و الیاف فرش

زمانی که برای خرید بهترین فرش ماشینی می روید، حتما با اصطلاح الیاف هیت ست شده برخورد خواهید کرد. در این روش با استفاده از گرما الیاف اکریلیک را  تهیه می کنند. این الیاف مصنوعی از نظر شکل ظاهری مانند الیاف پشمی بوده و به همین دلیل از ظرافت و لطافت خوبی برخوردار هستند. نوع فرآوری این الیاف سبب می شود تا خبری از پرز بر روی فرش نباشد و در عین حال حساسیت زا نیز نخواهد بود.

بهترین فرش ماشینی و تراکم فرش

منظور از تراکم فرش، تعداد گره هایی است که در هر متر مربع از طول فرش بافته می شود. هر چه تراکم فرش بیشتر باشد، یعنی فرش سنگین تر و سفت تر است

سوالاتی که شاید برای شما ایجاد شده باشد ؟

برند های معتبر فرش ماشینی کدامند ؟

تولید کننده های فرش ماشینی در ایران بسیار زیاد هستند که کم و بیش اکثر آنها فرش ماشینی با کیفیت مطلوبی تولید می کنند. اما اگر خواسته باشیم چند برند معروف را معرفی کنیم می توانید از فرش ماشینی بزرگمهر، فرش ماشینی قیطران، فرش ماشینی نیاوران، فرش ماشینی محتشم و .. نام ببریم.

تولیدکننده های فرش ماشینی در چه شهری از ایران قرار دارند ؟

شهر آران و بیدگل بزرگترین تولیدکننده فرش ماشینی در ایران است، بعد از آن می توان از کاشان، راوند، جعفرآباد و مشهد و تبریز نام برد، اغلب تولید کننده های معتبر فرش ماشینی در آران و بیدگل قرار دارند.

به چه صورت می توانیم فرش ماشینی تولید کننده های معتبر را خریداری کنیم ؟

راحترین راه، مراجعه به وب سایت دیجی فرش است، که در این سایت می توانید به صورت اینترنتی فرش مورد نظر خود را انتخاب کنید و درب منزل دریافت کنید، از آنجایی که سایت دیجی فرش فقط با برندهای معتبر فرش ماشینی قرارداد دارد بنابراین از کیفیت فرش های ارائه شده کاملا مطمئن است و تمام فرش ها دارای گارانتی و عودت وجه می باشد.

×